Меню
Your Cart

  Пропіленгліколь фарм 2905320000

  Пропіленгліколь фарм
  Пропіленгліколь фарм
  Пропіленгліколь фарм
  Пропіленгліколь фарм
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Пропіленгліколь фарм Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342314
  • ТН ВЭД: 2905320000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 1199
  • Статус: предоплата
  68 переглядів
   
   
   
   
   


  ЦІНА ВКАЗАНА ЗА УМОВИ відвантаження наливу в тару покупця, ВАРТІСТЬ тари уточнювати У ВІДДІЛІ ПРОДАЖ: (050) 495-37-71 багатоканальна лінія Детальніше: https://selitra.biz/


  1,2- пропіленгліколь - прозора, в'язка рідина. Щільність пропиленгликоля трохи більша за густину води і становить 1,03 г / л при 20 ° С. Температура застигання: -60 ° С. Водний розчин пропіленгліколю 60% замерзає при температурі близько -70 ° С.


  Пропіленгліколь визнаний FDA безпечним (GRAS) і дозволений до застосування у всіх країнах для використання в якості харчової добавки Е 1520 як влагоудерживающий, пом'якшувальний і диспергирующий агент.В косметиці пропіленгліколь використовується для приготування еліксирів, шампунів, емульсій, зубних паст, помад і інших препаратів. Пропіленгліколь застосовується як розчинник запашних речовин, ефірних масел і при виробництві ароматизаторів. Застосування пропіленгліколю в якості емульгатора і пластифікатора в парфумерії та косметиці дозволяє отримати склади зі стабільними властивостями для використання флаконів з дозаторами.


  < u> Пропіленгліколь застосовується в кремоподібних зволожуючих масках для відновлення і зміцнення нігтів, як у медичних, так і в профілактичних цілях, причому пропіленгліколь виступає тут, як речовина, що має здатність накопичувати і утримувати вологу на поверхні шкіри і нігтів. Пропіленгліколь додається до складу кормів, не роблять безпосереднього живильного впливу на організм тварин, але він сприяють поліпшенню якості кормів і уповільнює їх псування. Пропіленгліколь вводять також для поліпшення зовнішнього вигляду кормів. Він також входить до складу препаратів заспокійливої ​​дії, що застосовуються у ветеринарії. При застосуванні пропіленгліколю для виробництва продукції для потреб тварин враховуються його консервують, стерилізують, бактерицидні, стабілізуючі, мастильні властивості, нетоксичність, властивості розчинника.


  У фармацевтичній промисловості пропіленгліколь використовується як гігроскопічна речовина і як несучий елемент або розчинник в лікувальних рідинах і мазі. Складні ефіри з саліцилової кислотою або її похідними (ефір пропіленгліколю) мають протіволіхорадочним, протизапальними і аналгетичними властивостями. Пропіленгліколь як хороший розчинник природних і синтетичних речовин знайшов застосування при виготовленні різних тинктур, розчинів для ін'єкцій, мазей, протирання і т.д.


  Пропіленгліколь входить в протизапальні і бактерицидні склади для лікування захворювань носової порожнини, свищів, сінної лихоманки і ін., А також в склади для загоєння ран після глибоких опіків або дії хімічних продуктів. Бактерицидну і сперміцидним дією володіють стероїдні трет-ефіри пропіленгліколю. Поверхнево-активні речовини, які є продуктами конденсації пропіленгліколю з окисом етилену, пропонуються для розсмоктування набряків.


  Пропіленгліколь незамінний в якості зволожувача для зовнішніх ліків і кремів . 70% мастила для презервативів і 60% мастила для масажних цілей складається з пропіленгіколя.


  215


  кг
  1000 кг


  br />
  Фасовка
  Од. вим.


  215
  кг


  1000
  кг
  Од. вим.


  215
  кг


  1000
  кг
  Од. вим.


  215
  кг


  1000
  кг  Характеристики
  СмакБез смаку
  Типтеплоносій

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре