Меню
Your Cart

  Уротропін фарм 2933694000

  Уротропін фарм
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Уротропін фарм Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342319
  • ТН ВЭД: 2933694000
  • Артикул: 1194
  • Статус: предоплата
  80 переглядів
   
   
   
   
   


  Гексаметілентетрамін (уротропін) - одне з дуже небагатьох синтетичних лікарських засобів, що використовуються в даний час, з більш ніж 100-річної історією: він почав застосовуватися ще в 1884 г. Препарат надає антисептичний ефект, головним чином, в сечових шляхах. Застосовується в чистому вигляді і в складі комбінованих лікарських засобів (наприклад, кальцекс).


  У чистому вигляді гексаметилентетрамин застосовується перорально або внутрішньовенно, у вигляді солей: гіппурат, індігокарміната або камфората. Механізм дії заснований на вивільненні вільного формальдегіду, який денатурує білки бактерій. Уротропін застосовують як антитоксичний, антимікробну і діуретичний засіб при запаленні нирок, сечового міхура і сечовивідних шляхів у великої рогатої худоби і свиней.


  Препарат використовують при інтоксикаціях і токсикоинфекциях з метою нейтралізації та прискорення виведення токсинів з організму. Уротропін застосовують також в комплексній терапії при лікуванні ендометритів і маститів з ознаками інтоксикації у корів. Препарат застосовують внутрішньовенно (свиням в вушну вену) 2 - 3 рази на добу в наступних дозах: великій рогатій худобі 1,5 - 2 мл на 10 кг маси тіла, свиням 0, 5 - 0,7 мл на 10 кг маси тіла.


  Тривалість застосування препарату і доза залежать від характеру і тяжкості перебігу захворювання. У харчовій промисловості зареєстрований як добавка-консервант (код E239). Часто застосовується в сироваріння, а також для консервації ікри.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг <
  Характеристики
  Вага2500

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре