Меню
Your Cart

  Оцтова кислота Е-260 2915210000

  Оцтова кислота Е-260
  Оцтова кислота Е-260
  Оцтова кислота Е-260
  Оцтова кислота Е-260
  Оцтова кислота Е-260
  Оцтова кислота Е-260
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Оцтова кислота Е-260 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342323
  • ТН ВЭД: 2915210000
  • Країна виробник: Сербия
  • Артикул: 1190
  • Статус: предоплата
  381 переглядів
   
   
   
   
   


  Оцтова кислота харчова


  Оцтова кислота: що це і де застосовується


  Оцтова кислота знайшла широке застосування в різних промислових галузях і побутовій сфері. Для ряду органічних сполук вона є розчинником. Речовина розчиняється в воді в різному співвідношенні, а в сухому стані відрізняється високими гігроскопічними властивостями.


  Формула оцтової льодяної кислоти виглядає наступним чином: CH3COOH, і називається так, завдяки особливості формувати брили, схожі на лід , при замерзанні. Метанова кислота одна з перших була відкрита людьми і широко використовується донині. Що стосується класифікації, крім крижаної, виділяють такі її види:


  70-80-відсотковий розчин метанова кислоти.


  3-15-процентна оцтова кислота для побутових цілей.


  Речовина являє собою рідину з різким запахом і кислуватим смаком. Завдяки відмінним розчиняють властивостями вона популярна в різних промислових сферах і в побуті. Ряд органічних сполук, наприклад, пластмаса на основі коллоксилина і нітрат целюлози, не здатні розчинятися в інших жирних кислотах, крім оцтової льодяної кислоти. Температура плавлення кислоти - 16,75 градусів Цельсія, кипіння - 118,1 градуса.


  Способів отримання кислоти досить багато:


  Окислення оцтового альдегіду (етаналю).


  Окислення вуглеводнів класу алканів (бутану).


  Каталітичне карбонилирования метілгідрата .


  Бродіння, здійснюване оЦТОВОКИСЛОГО бактеріями.


  Гідратація ацетилену.


  Галузі, де використовується кислота


  Оцтова крижана кислота, ціна на яку варіюється, в залежності від виробника, може застосовуватися під час різних промислових процесів. Так, однією з головних сфер, де вона необхідна - харчова. Виробники вказують її наявність на упаковках з продукцією, використовуючи назву Е260. Найчастіше цю добавку використовують при виробництві консервованих овочів, а також майонезних і салатних соусів, маринують рибні та м'ясні вироби. У кондитерські вироби виробники також додають оцтову кислоту. Крім харчової галузі, речовина використовується в побутових цілях на підприємствах громадського харчування для видалення забруднень і накипу з різних робочих поверхонь, і інструментарію. Як регулятор кислотності оцтова крижана кислота допускається до використання по всьому світу, зважаючи безпечної в рекомендованих дозах.


  Інші сфери, де використовується кислота:


  Хімічна промисловість. Хімічні реактиви розчиняються з її допомогою, а також кислота застосовується при виробництві ацетону та ацетилцелюлози.


  В лабораторних дослідженнях. Як реактив з метою окислення органічних сполук.


  В промислових окислення з метою синтезування терефталевої кислоти.


  При виробництві хімічних речовин, що застосовуються для знищення шкідливої ​​рослинності в аграрному секторі.


  Галузі легкої промисловості. У текстильній промисловості оцтова крижана кислота використовується на різних підготовчих етапах виробництва текстильної промисловості.


  При виробництві органічних барвників.


  В процесі створення друкованої та парфумерної продукції.


  Виробництво пластмас, пластику, каучуку, гуми та інших штучних мас.


  Створення деяких харчових добавок.


  Виробництво термостійких плівок.


  В побуті. Оцтова кислота - ефективний очищувач поверхонь від бруду, накипу, плям на одягу. До того ж речовина не тільки очищає, але і надає дезинфікуючу дію.


  Кислота в фармацевтиці


  Оптом оцтову крижану кислоту часто набувають підприємства з виготовлення фармацевтичних препаратів. На це є підстави: вона є складовою таких лікарських препаратів як саліциловий ефір оцтової кислоти, феназон, фенацетин, свинець уксуснокислий, а також входить до складу протизапальних засобів. У комбінації з іншими лікарськими препаратами оцтова крижана кислота допоможе в боротьбі з педикульозом, радикулітом, болями і запаленнями суглобів, наслідками алкогольної інтоксикації організму.


  Різні медичні установи використовують кислоту як замінник нашатирного спирту, оскільки її пари також мають різким запахом і можуть допомогти привести людину до тями після непритомності. Слід знати, що використовувати в таких цілях можна тільки низько концентровані кислоти, де вміст активного речовині не перевищує 30 відсотків. Якщо концентрація буде вище, можна отримати хімічний опік слизових оболонок верхніх дихальних шляхів. Смертельно небезпечна доза висококонцентрованою оцтової кислоти становить 20 мілілітрів, при цьому не має значення, яким шляхом речовина була синтезована.


  Де купити метанова кислоту


  Купити оцтову крижану кислоту можна в нашому інтернет-магазині. Ви завжди зможете оформити замовлення і отримати його вчасно, незалежно від обсягу партії.


  Звертаємо вашу увагу на те, що ми співпрацюємо тільки з офіційними виробниками, тому нам поставляють якісну продукцію, супроводжуючи кожну партію відповідними сертифікатами і паспортами.


  Ми гарантуємо високий рівень обслуговування, тому ви можете розраховувати на кваліфіковану підтримку на всіх етапах покупки. Наші менеджери швидко обробляють заявки, що забезпечать оперативну доставку оцтової льодяної кислоти по Україні обраної вами транспортною компанією.


  Вартість кислоти


  Наша компанія пропонує придбати оцтову кислоту по об'єктивної вартості, яка відповідає якості продукції, що поставляється. Звертаємо Вашу увагу,

  Незалежно від обсягу партії, кожен клієнт зможе оцінити швидкість роботи наших менеджерів, оперативність вирішення організаційних питань і відповіді на будь-які питання, стосовно продукції, що реалізовується. Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте в наш колл-центр.  Фасовка Од. вим.
  1100 кг

  кожен клієнт зможе оцінити швидкість роботи наших менеджерів, оперативність вирішення організаційних питань і відповіді на будь-які питання, стосовно продукції, що реалізовується. Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте в наш колл-центр.  Фасовка Од. вим.
  1100 кг

  кожен клієнт зможе оцінити швидкість роботи наших менеджерів, оперативність вирішення організаційних питань і відповіді на будь-які питання, стосовно продукції, що реалізовується. Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте в наш колл-центр.  Фасовка Од. вим.
  1100 кг

  оперативність вирішення організаційних питань і відповіді на будь-які питання, стосовно продукції, що реалізовується. Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте в наш колл-центр.  Фасовка Од. вим.
  1100 кг

  оперативність вирішення організаційних питань і відповіді на будь-які питання, стосовно продукції, що реалізовується. Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте в наш колл-центр.  Фасовка Од. вим.
  1100 кг

  table style = "width: 640px">

  Фасовка
  Од. вим.


  1100
  кг


  table style = "width: 640px">

  Фасовка
  Од. вим.


  1100
  кг


  Характеристики
  Упаковкаєвро куб

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре