Меню
Your Cart

  Фруктоза 1702500000

  Фруктоза
  Фруктоза
  Фруктоза
  Фруктоза
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Фруктоза Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342335
  • ТН ВЭД: 1702500000
  • Країна виробник: Турция
  • Артикул: 1178
  • Статус: предоплата
  101 переглядів
   
   
   
   
   


  мішки: 25 кг, 1 кг,


  виробник: TAT NISASTA Insaat Sanayi ve Ticaret AS


  країна походження: Туреччина


  на фото мішки з нашого складу:  Фруктоза - природне джерело цукру


  В природі в багатьох видах продуктів міститься натуральний цукор, він отримав назву фруктоза. Найбільше її концентрація у винограді, меді, різних видах коренеплодів і фруктів, а також кольорах.


  Фруктоза: що це і для чого потрібно це речовина


  Саме цей компонент додає продуктам і готової їжі солодкуватий присмак. Фруктоза приблизно в 1,2 рази солодше, ніж звичайний столовий цукор, який використовується в побуті і на підприємствах харчової промисловості.


  Фруктоза, формула якої C6H12O6, на відміну від інших видів натуральних і синтетичних підсолоджувачів , містить малу кількість калорій. Саме тому цей вид підсолоджувача часто застосовується при виготовленні різних хлібобулочних і кондитерських виробів - у нього немає обмежень по використанню в продуктах харчування.


  Фруктоза виглядає як біла тверда кристалічна речовина, що не має запаху, воно з усіх відомих людині цукрів є найбільш розчинною. Його молярна маса дорівнює 180,16 г / моль, речовина плавиться при температурі 103 ° С, а його густота дорівнює 1,694 г / см3.


  Фруктозу, інструкція по використанню якої дозволяє її застосовувати не тільки в кулінарії, також користується популярністю в косметичній промисловості. Рослинне походження фруктози підходить для створення екологічно чистої косметики для особливо чутливої ​​шкіри.


  Фруктоза: її будова, властивості, застосування в промисловості


  Харчову фруктозу також ще називають левулоза, фруктовим або плодовим цукром. Її реакція взаємодії з глюкозою призводить до синтезу сахарози - так по-науковому називають харчової цукор.


  На фруктозу 1 кг ціна цілком доступна, її часто використовують в процесі домашнього консервування при приготуванні варення і джемів.


  Додавання цього компоненту в їжу замість звичайного цукру знижує її калорійність при забезпеченні такого ж солодкого присмаку. Більш того, фруктоза зменшує ризик виникнення карієсу у дітей і у дорослих, а також покращує природний аромат ягід і фруктів.


  Зміст фруктози в продуктах виключає можливість розвитку алергічної реакції, тому з кожним днем ​​шанувальників її вживання в їжу як аналога синтетичних підсолоджувачів стає все більше.


  Фруктоза: характеристика переваг використання речовини


  Фруктозу купити і активно використовувати варто хоча б тому, що він :


  Є найбільш безпечним джерелом вуглеводів для людини. Фруктоза не підвищує глікемічний індекс у крові і рівень цукру, а також не провокує посилений викид інсуліну, як це відбувається при вживанні звичайного столового цукру.


  Оперативно і самостійно виводиться з організму, не накопичується в ньому .


  Ідеально підходить для дієтичного харчування.


  Швидше засвоюється організмом, ніж сахароза і ефективніше відновлює його сили після інтенсивних розумових і фізичних навантажень.


  Підвищує захисну силу імунної системи.


  Фруктоза: де купити і як правильно вживати


  Перш, ніж придбати цей натуральний вид цукру,

  Характеристики
  Складфруктоза
  Форма випускуРозсипний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре