Меню
Your Cart

  Натрій селенистокислий 2842901000

  Натрій селенистокислий
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Натрій селенистокислий Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342357
  • ТН ВЭД: 2842901000
  • Артикул: 1156
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  64 переглядів
   
   
   
   
   


  натрій селеністокіслий застосовують в лабораторній практиці, фармацевтиці, ветеринарії, як микродобавки для комбікормів і ін.


  на додаток до глутатіонпероксидази, селен є складовою частиною інших селенопротеїни, кожен з яких відрізняється за біологічними функціями. В організмі налічується від 30 до 100 селенопротеїни. Ключовими селенопротеіни є такі як селенопротеіни W. Втрата селенопротеіна W пов'язана з розвитком беломишечной хвороби у овець, підвищеною втратою рідини при зберіганні свинини і асцитом у бройлерів. Він також характеризується антиоксидантними властивостями. Інший селенопротеіни є структурною складовою капсули сперматозоїдів, тобто цей білок є головним компонентом сперматозоїдів.


  натрій селеністокіслий регулює проникність клітинних мембран, запобігає міопатії шлунка і серця, фіброзну дегенерацію підшлункової залози. Він знаходиться в микроколичествах практично у всіх тканинах тварин, виключаючи жирову. Синергістами селену є вітамін Е і антиоксидант сантохін, тому що вони сприяють посиленню синтезу глутатіонпероксіда в організмі, збільшення концентрації ферменту в плазмі крові. Покращують всмоктування селену і затримують його виділення з організму підвищені дози вітаміну В1. Антагоністами селену є свинець (Pb) і ртуть (Hg). Сам селен може служити антидотом при отруєннях ртуттю і свинцем.

  <
  Характеристики
  Лікарська формаПорошок
  Складsodium selenite
  ТипСеленіт натрію

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре