Menu
Ваша корзина

  Скипидар живичний 3804009000

  Скипидар живичний
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Скипидар живичний Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342383
  • ТН ВЭД: 3804009000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 1130
  • Статус: предоплата
  183 переглядів
   
   
   
   
   

  1 літр 550 грн


  10 літрів - 380 грн / літр


  ГОСТ 1571-82  Живичний скипидар


  терпентин або жовчний скипидар - що це таке і з чого його отримують? Це рідка речовина синтезується з смолистих речовин, які виробляються хвойними породами дерев (кедром, сосною і ялиною). Саме терпентін є основною його складовою - на скипидар живичний ціна в Києві вас приємно здивує.


  Склад і основні властивості живичний скипидару


  Речовина відрізняється легким жовтуватим відтінком, інтенсивним хвойним ароматом і являє собою сукупність терпеноидов і терпенів (терпенових вуглеводнів моно- і біциклічних типу). На жовчний скипидар ціна залежить від:


  характеру використовуваного сировини - це можуть бути пеньки, гілки дерев, їх хвоя, живиця або безпосередньо деревина;


  джерела живиці, а саме різновиди хвойного дерева;


  часу, витраченого на його заготівлю;


  основну технологію переробки - скипидар буває сухоперегонним, живичний, сульфатним і екстракційним .


  Перш, ніж скипидар живичний купити оптом, враховуйте, що ця речовина відмінно піддається горінню, а при прямому взаємодії з повітрям скипидар окислюється і стає густим Щільність живичний скипидару дорівнює 0,86 г / см?, а його температура кипіння становить від 150 до 180 В° C. Він добре розчиняється в ефірі, бензині, оцтової кислоти, ацетон. Жовчний скипидар легко розчиняє смоли, масла і жири. Завдяки летючості і схильності до легкого випаровуванню скипидар відносять до ефірних масел.


  Скипидар: застосування в промисловості і медицині


  Найчастіше ця речовина застосовується в текстильній , лакофарбової та парфумерної галузі промисловості - це пояснюється тим, що скипидар є відмінним розчинником. Жовчний скипидар вводять до складу фарб, лаків окремо або спільно з іншими розчинювальними компонентами. Скипидар в Україні користується великою популярністю - на його основі виготовляють терпингидрат, камфору, мастила, терпинеол, інсектициди, отрутохімікати і масло флотації.


  Але все-таки першість по використанню живичний скипидару належить медицині - як народної, так і традиційною. Жовчний скипидар купити варто для поліпшення кровопостачання внутрішніх органів. Він позитивно впливає на нервові закінчення і забезпечує інтенсивне анальгетическое і зігріваючу дію.


  Живичний скипидар в лікуванні особливо ефективний при:


  кашлі і захворюваннях верхніх дихальних шляхів ;


  наявності у хворого кишкових паразитів, вошей і корости;


  необхідності забезпечення інтенсивного сечогінного ефекту;


  лікарської терапії неврологічних захворювань;


  терапії при ревматизмі і геморої;


  підготовці ванн по Залманову.  Живичний скипидар: інструкція із застосування і протипоказання до використання


  Особливих складнощів із зовнішнім використанням живичний скипидару немає. На поверхні шкіри у виняткових випадках може з'явитися роздратування - все залежить від ступеня чутливості.


  Основна кількість ускладнень з'являється у випадках його внутрішнього застосування. Найчастіше жовчний скипидар викликає сильну задишку, головний біль, порушення сну, нудоту, блювоту, судоми, а також внутрішні кровотечі. Його категорично не можна застосовувати при кашлюку, бронхіальній астмі, а також нефрозі і нефриті.


  Щоб уникнути нанесення сильного шкоди здоров'ю, використання живичний скипидару рекомендується попередньо узгоджувати з лікарем. У роздріб скипидар живичний за вигідною ціною ви зможете придбати на нашому сайті!


  Показники відповідають паспорту якості заводу виробника:  Показники якості  вищий сорт


  < скипидар являє собою легкозаймисту рідину. При попаданні на волокнисті матеріали здатний самозайматися при кімнатній температурі. Скипидар вибухонебезпечний. Берегти від вогню!


  Характеристики
  Вигляд масласкипидар
  Об'єм50.0
  ТипРідина
  Тип масладля лакокраски
  Упаковка1 л., бочки 50 л

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре