Меню
Your Cart

  Аміачна селітра Україна N-34,4 3102309000

  Аміачна селітра Україна N-34,4
  Аміачна селітра Україна N-34,4
  Аміачна селітра Україна N-34,4
  Аміачна селітра Україна N-34,4
  Аміачна селітра Україна N-34,4
  Аміачна селітра Україна N-34,4
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Аміачна селітра Україна N-34,4 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 1206342418
  • ТН ВЭД: 3102309000
  • Артикул: 1117-70
  • Статус: предоплата
  • Бренд: ЧеркассыАзот
  163 переглядів
   
   
   
   
   
  Промислове отримання азотної кислоти. Аміак як ключовий продукт різних азотовмісних речовин, які застосовуються в промисловості і сільському господарстві. Процес його синтезу. Фізико-хімічні властивості аміачної селітри.


  Аміачна селітра - являє собою кристалічний порошок або гранули білого кольору з жовтуватим відтінком, сіль азотної кислоти. Добре розчиняється у воді, аміаку, піридині, метанолі, етанолі. У звичайних атмосферних умовах розкладається вкрай повільно.

  Щільність 1,725 ​​г / см³. Температура плавлення - 169,6 ° C, температура кипіння - 235 ° C, температура розкладання - 210 ° C.

  Хімічна формула: NH4NO3


  Аміачна селітра - сильний окислювач, в сухому вигляді вибухає від детонаторів. До механічних впливів (удару, тертя) не чутлива. При впливі вогню і іскри на аміачну селітру загоряння не відбувається. При пожежах вона розкладається, виділяючи кисень, що підсилює горіння легкозаймистих предметів. При сильних пожежах складів, що містять велику кількість селітри, можливі вибухи внаслідок її бурхливого термічного розкладання і інтенсивного газоутворення.


  Застосування аміачної селітри.  • Сільське господарство.


  Це добре розчинний високоефективне мінеральне амонійно-нітратне висококонцентроване добриво. Містить 34,4% азоту. Для сільського господарства аміачна селітра випускається у вигляді гранул сферичної форми. Серед усіх добрив вона займає перше місце по використанню в сільському господарстві, яке становить 55-60% ринку мінеральних добрив. Має високу гігроскопічність, щоб не відволожуються додають добавки поглинають вологу: мелений вапняк, крейда, фосфоритне борошно, фосфогіпс.


  Застосовується для мінерального живлення культур при основному, передпосівному внесенні і для підживлення сільськогосподарських культур. Найбільша ефективність досягається при використанні аміачної селітри для ранньовесняного підживлення озимої пшениці, озимого ріпаку а також для внесення поверхнево чи локально до посіву або при посіві ярих культур, підживлення технічних, овочевих і баштанних культур. Високий ефект виходить при спільному внесенні з фосфором і калієм. Заборонено аміачну селітру вносити під огірки, кабачки, патисони та гарбузи, так як сприяє накопиченню нітратів!


  Це добриво роблять у такий спосіб: азот пов'язують з воднем, в результаті реакції, що відбувається утворюється аміак; аміак згодом окислюється до азотної кислоти, і якщо з'єднати аміак з азотною кислотою, то вийде нітрат амонію тобто аміачна селітра. Така агрохімія буде містити азот в двох формах, тобто амонійний та нітратний (17% амонійного і 17% нітратного азоту, в сумі 34% азоту).


  Популярність аміачної селітри пояснюється його універсальністю, так як це добриво повсюдно використовується в сільському господарстві для будь-яких культур і на всіх видах грунтів.


  Характеристики
  Вигляд добриваАміачна селітра
  калій хлористий, сульфат амоніяселітра калієва і натрієва
  Концентрована форма добриваTrue
  Мінімальна температура ефективної дії10.0 град.
  Максимальна температура ефективної дії60.0
  Препаратівная формаГранули
  селітра аміачна, карбамід, НПК 15-15-15НПК 16-16-16, аміачна вода з доставкою
  Склад в кожному обласному центрідоставка по Україні
  Упаковкамкр тип "биг-бег"

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре