Меню
Your Cart

  Аміачна вода 2814200000

  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Аміачна вода Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342428
  • ТН ВЭД: 2814200000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 1117-60
  • Статус: предоплата
  90 переглядів
   
   
   
   
   


  Аміачна вода для багатого врожаю за мінімальніх витрат


  Майже у 40% віпадків урожайність сільськогосподарських культур Залежить від технологій вирощування та сорту рослин. Проти чи не найбільше значення має Родючість грунтів. Так, за відсутності необхідної концентрації азоту в землі, что спріяє Швидко, а головне - якісному зростанню Зеленої масі, фахівці радян використовуват аміачну воду.


  На Відміну Від твердих добрив, Які ще на стадії виробництва потребують Дотримання дорогих технологій гранулювання, сортуваннях, сушіння та кондиціювання, вона дешевше, в Середньому, на 30-40%. Ті ж самє стосується мінеральних добрив. Щорічне зростання цен на газ Робить їх доступними хіба что для заможніх аграріїв.  Добриво для всіх ґрунтів и рослин


  В условиях постійного Підвищення собівартості самє цієї групи товарів більшість фермерів обірають рідкі азотні добрива. Самперед, аміачну воду. Порівняно з аміачною селітрою, ВАРТІСТЬ одиниці діючої сировини в ній у 1,5-2 рази дешевше. А оскількі всі операции з ее использование Частіше за все механізовані, можна избежать значний витрат на РОбочий силу.


  Аміачна вода - NH4OH - це 25-відсотковій розчин аміаку у прозорій рідіні. Має різкій запах нашатірного спирту. Вміст азоту в ній складає 20,5%. Если йдет Виключно про другий сорт продукції, цею Показник НЕ перевіщує 18%. Беззаперечна перевага аміачної води є універсальність. Вона Ідеально Підходить усім без вінятку Рослинам и з успіхом застосовується на будь-якіх грунтах. За умови Внесення цього добрива у землю можлівість вімівання корисних Речовини атмосферних опад дорівнює нулю. На Відміну Від амонічного азоту твердих добрив, азот аміачної води довше утрімується в землі.


  Нарешті, аміачну воду можна використовуват НЕ лишь для ОСНОВНОЇ ОБРОБКИ грунту, а й для піджівлення зернових, плодово-ягідних, городніх и даже декоративних рослин. Головне - правильне! Застосування рідкого добрива. Перш за все, мається на увазі:


  загальновідома схема «постачальник-поле», Якою доцільно скористати при внесенні аміачної води у грунт в радіусі 20-30 км від постачальника;


  У США активно Використовують до 50% рідкіх азотних добрив. Подібну картину можна Було спостерігаті й у Радянський Союзі. Особливо у 80-х роках, коли у Загальній долі азотних добрив 40% належало самє аміачній воде. Для порівняння: в сучасній Україні водний аміак Використовують лишь 15% господарств. Така ситуация зумовлена ​​браком техніки та спеціального обладнання для безпечного использование добрива, - запевняють фахівці.


  загаль, Із цією метою можна застосовуваті Різні культиватори. Так, если йдет про основнову обробка грунту на глібіні до 22 см, обов'язково Знадоби навісний культиватор КУ-3А. ВІН агрегатується з тракторами Т-150К. Напівпрічіпній культиватор КУ-А6 - теж непоганий варіант. Его можна використовуват з тракторами потужністю 250-300 к.с. Так віконується безполицевого обробка грунту зі збереженням на поверхні землі более 58,5% післяжнивних решток. В Україні его Використовують НЕ лишь в посушлівіх регіонах, а й у районах Із Додатковий зволоженням грунту.


  Культиватори оснащені двома рядами дисків, лап и прікоткувальнім котком. У Спеціальному резервуарі містіться аміачна вода. Для ее подачі вікорістовується поршневий насос Із приводом для котка. А с помощью пульта управління можна Встановити необхідну норму внесення рідкого добрива в грунт.


  Відсікаючі пристрої на лапах культіваторів роблять Неможливо Довільне вітікання водного аміаку во время розворотів и зупинок техніки. Для заправки резервуарів Використовують герметичні муфти з кранами. Смороду легко знімаються, а головне - передбачають можлівість вітікання та випаровуваності токсічної Рідини. Культівація на глібіні 10-15 см не можлива без АША-2. Цей агрегат містіть резервуар, розрахованій на 3500 л. Кроме того, ВІН обладнання кількома насосами-дозаторами и агрегатується з трактором Т-150К.


  Для якісної культівації такоже знадобляться агрегати АША-4, КПС-4 з резервуарами для безпечного использование аміачної води, КПС -8, КУ-3А, а такоже КУ-6А. Просапні культиватори КРН-5,6 та УСМК-5,4 Із піджівлювачем ЕКО-600Л необхідні во время міжрядкової культівації, что спріяє розгладжуванню тріщін. Так у землі трівалій годину зберігається волога и пожівні Речовини, а шанси аграріїв зібраті багатий врожай помітно збільшуються.


  Оскількі аміачна вода є токсичними Речовини, во время ее транспортування, зберігання й особливо внесення в ґрунт слід дотримуватись правил техніки безпеки. Тільки так можна избежать подразнення діхальніх Шляхів и слізовіх оболонок очей.  Характеристики
  Вигляд добриваАміачна вода
  виробникЧеркассиАзот
  Концентрована форма добриваTrue
  Мінімальна вологість50.0
  Мінімальна температура ефективної дії-30 град.
  Мінімальна температура зберігання100.0
  Максимальна вологість100.0
  Максимальна температура ефективної дії40.0
  Максимальна температура зберігання100.0 град.
  Препаратівная формаВодна суспензія
  Термін зберігання120.0
  Упаковкаавтоцистерна доставка по Україні, великий автопарк

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре