Menu
Ваша корзина

  Карбамід Черкаси Азот 3102101000

  Карбамід Черкаси Азот
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Карбамід Черкаси Азот Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 1206342430
  • ТН ВЭД: 3102101000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 1117-58
  • Статус: предоплата
  168 переглядів
   
   
   
   
   

  Карбамід: універсальність використання в сільському господарстві


  в підготовці рослин до посіву і в подальшій їх обробці одне з центральних місць займає азотне добриво карбамід. Воно дозволяє щорічно отримувати відмінний урожай фруктів, ягід, овочів без використання пестицидів і нітратів. Його зручна гранульована і таблетована форма дозволяє швидко розчинити речовину в воді і використовувати його для обприскування рослин, поливу грунту.


  Карбамід: склад і основні властивості добрива


  Карбамід містить не менше 46% азоту, а синтезується в результаті взаємодії вуглекислого газу, аміаку під впливом високої температури і тиску.


  Для використання виготовляється два види карбаміду, також його ще називають сечовиною. Маркування В«АВ» на упаковці означає, що цей варіант підходить для застосування на промислових підприємствах. Маркування В«БВ» означає, що речовина розраховане на сільськогосподарські потреби.


  Карбамід має вигляд гранульованого речовини білого або сірувато-жовтого відтінку. У сухому вигляді практично не використовується, в більшій мірі його розчиняють у воді для подальшого обприскування рослин.


  Універсальність карбаміду як добрива дозволяє використовувати його для поліпшення характеристик будь-якого типу грунту. Азот, що міститься в складі, стимулює ріст рослин і підсилює врожайність. Дотримання норм дозувань дає можливість значно збільшити врожайність без заподіяння шкоди навколишньому середовищу.


  Карбамід також дозволено застосовувати в сфері тваринництва для поліпшення якості кормів. Ця речовина забезпечує 20-35% потреби худоби в нерозчинному протеїні. На підприємствах хімічної промисловості сечовину використовують при виготовленні смол, які в подальшому використовуються для обробки деревини та виробництва меблів.


  Сечовина не завдає шкоди здоров'ю людини, тому її дозволено використовувати в процесі виготовлення жувальної гумки, льодяників , різних видів хлібобулочної продукції.


  Карбамід: застосування в сільському господарстві


  Найбільш ефективно його використання як основного добрива для багатьох видів сільськогосподарських культур, що вирощуються на різних грунтах. Готовий водний розчин сечовини не рекомендується довго зберігати, так як аміак схильний до швидкого улетучиванию - добриво втратить всі основні корисні властивості.


  Фермери давно успішно застосовують карбамід для позакореневого підживлення плодових і овочевих культур, а також для обробки посівів пшениці в кінці сезону з метою підвищення вмісту в їх зернах білка.


  Карбамід, норма внесення якого розраховується для кожного вила рослини окремо, значно підвищує врожайність. Багато фермерів даремно недооцінюють його потенціал.


  Для підгодівлі овочевих культур виготовляється розчин на основі 3 столових ложок карбаміду в розрахунку на 10 л води, для кущів і дерев його пропорція на 10 л води дорівнює 2 столових ложок.


  Цьому речовини давно знайшли застосування і в догляді за фруктовими садами. Його концентрований розчин забезпечує надійний захист від будь-яких видів сільськогосподарських шкідників протягом цілого року. Домогтися потрібного ефекту від обприскування цілком реально, якщо встигнути обробити дерева і кущі до того моменту, як розпустяться їх нирки.


  В більшості випадків однієї обробки саду буває досить, щоб знищити всі яйця довгоносиків, попелиці і жучків. Якщо після ви помітите їх поодинокі особини, процедуру обприскування карбамідом варто повторити.


  Згідно з основними рекомендаціями садівників, на 10 л води варто взяти близько 700 грам сечовини. Такий розчин не зашкодить кущах і деревах, але зате ваш урожай буде під надійним захистом.


  Водним розчином карбаміду варто не тільки обприскувати рослини зовні - це добриво також демонструє позитивний ефект, якщо його використовувати в процесі висаджування культур навесні у відкритий грунт. Дозування його для огірків дорівнює 5-8 грамів на 1 м2 площі, для суниці, томатів і картоплі вона повинна бути трохи вище - 13-20 грам.


  Особливо цінним карбамід є для фермерів, що займаються вирощуванням картоплі. Достатня кількість азоту в грунті забезпечує повноцінний ріст рослин, великий урожай без вмісту в картопляних бульбах пестицидів і нітратів.


  За допомогою карбаміду можна обприскувати листя, також його гранули поміщають за 2 тижні до висадки картоплі в ямки і потім поливають, щоб наситити грунт ранньою весною усіма необхідними мікроелементами натурального походження.


  Рекомендуємо дотримуватися основних правила використання карбаміду. Незважаючи на всю його користь для грунту, він не є безпечним для шкіри і слизових оболонок. На кожній упаковці з карбамідом міститься детальна інструкція, інформує покупців про особливості його застосування, і не слід їй нехтувати.


  Нерідко фермери і садівники в гонитві за великим урожаєм перевищують дозування карбаміду. Такими діями неможливо домогтися позитивного результату. У кращому випадку, з рослинами нічого поганого не трапиться, в гіршому - вони повністю засохнуть.


  Переваги покупки сечовини


  Карбамід незмінно є лідером серед добрив за кількістю придбань. Сукупність його корисних властивостей і вигідна вартість дає можливість карбамід купити абсолютно будь-якій людині, і ми вам в цьому допоможемо.


  Уточнити наявність потрібного вам обсягу речовини і його остаточну ціну разом з доставкою до вашого міста можна у співробітників нашого інтернет-магазину. Всіх покупців ми консультуємо з питань, пов'язаних з використанням цього виду добрива.


  Купувати дана речовина краще в нашому спеціалізованому магазині - так ви будете повністю впевненими в якості товару, що купується, його високу ефективність, безпеку для грунту і сільськогосподарських рослин. Виберіть відповідну упаковку карбаміду онлайн і замовте його доставку. Всього кілька кліків, і ви будете у всеозброєнні перед новим сезоном вирощування овочів і фруктів.
  Технічні характеристики Марка А Марка Б
  I сорт вищий

  сорт
  I сорт II сорт
  зовнішній вигляд
  Характеристики
  Азот46.0 %
  Вигляд добриваКарбамід
  Концентрована форма добриваTrue
  Препаратівная формаГранули

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре