Меню
Your Cart

  Лактон глюконової кислоти 2918160000

  Лактон глюконової кислоти
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Лактон глюконової кислоти Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342431
  • ТН ВЭД: 2918160000
  • Артикул: 1117-57
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  60 переглядів
   
   
   
   
   
  поступово знижуючи рН системи. При встановленні рівноваги з лактона, що має слабокислу реакцію, виникає глюконова кислота з кислим смаком і низьким показником рН.


  Знижений рН-рівень встановлюється в проміжку від 40 до 60 хвилин і більше, в залежності від концентрації ГДЛ і температури. При температурі 25 ° С рівновага встановлюється через 3 ч, при 40 ° С - через 1 год.


  Як і кислоти, що містяться в м'ясі, глюконова кислота бере участь в утворенні смаку готового продукту.


  ГДЛ можна домішувати до посолочной суміші, якщо бажано отримати розсіл зі зниженим рН, причому в сухий посолочной суміші він не має кислого смаку, тільки після розчинення посолочной суміші у воді можна отримати розсіл з необхідним ступенем кислотності.


  Встановлено, що при додаванні 0,25 і 0,5% глюконо-дельта-лактона кількість нітриту в готової ковбаси зменшувалася від 7,8 до 4,8 і 3,1мг. При цьому стійкість забарвлення ковбаси підвищувалася прогресивно, а рН знижувався від 6,1 до 5,5.


  Дозування 0,1¸0,2% глюконо-дельта-лактона для варених ковбас є достатньою для отримання необхідного рівня рН.


  При використанні ГДЛ разом з іншими відновниками типу Еріторбат натрію, глюконо-дельта-лактон сприяє швидкому розвитку забарвлення в процесі варіння або копчення. Час копчення в цьому випадку може бути скорочено на 50%, а готові продукти будуть кривитися набагато менше, а зберігатися довше.


  При виробництві сирокопчених ковбас рекомендується додавати ГДЛ в межах 0,5¸1, 2%. Така норма мотивується тим, що кислотність може бути різною внаслідок мінливості мікрофлори.


  Перевагами глюконо-дельта-лактона є істотне скорочення тривалості виробництва сирокопчених ковбас.


  успішне виробництво сухих ковбас залежить від своєчасного зниження рН ковбасного виробу безпосередньо в процесі виробництва. рН сировини може досягати 6,4, а підсумковий рН-рівень ферментованих ковбас повинен відповідати рівню 4,8¸5,4.


  Традиційно рН-рівень сухих ковбас регулюється за допомогою молочної кислоти, що виробляє стартові культури, які використовуються в ковбасної масі. Дана ферментація проводиться в залежності від температури протягом декількох днів. За допомогою глюконо-дельта-лактона можна зменшити рН безпосередньо в фаршевих емульсії і, таким чином, патогенний розвиток і утримання мікроорганізмів значно скоротиться.


  В процесі виробництва сухих ковбас глюконо-дельта-лактон може використовуватися в комбінації з традиційними стартовими культурами. Низький рівень рН, що досягається при використанні ГДЛ, сприяє розвитку стартових культур.


  Дозування 0,5¸1,2% глюконо-дельта-лактона для сирих ковбас є оптимальною і забезпечує високу якість готового продукту .


  Підводячи підсумок, можна відзначити, що використання глюконо-дельта-лактона гарантує:  • скорочення часу дозрівання ковбас і збільшення їх вироблення;

  • збільшення терміну зберігання продуктів;

  • поліпшення колірної гами, підвищення щільності і нарезаємості ковбас;


  Всі наші продукти упаковані в багатошарові паперові мішки з поліпропіленовим вкладишем по 25кг.


  Характеристики
  Складглюконо дельта лактон харчовий
  ТипПорошок
  УпаковкаМішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре