Menu
Ваша корзина

  Активоване вугілля БАУ-а 3802100000

  Активоване вугілля БАУ-а
  Активоване вугілля БАУ-а
  Активоване вугілля БАУ-а
  Активоване вугілля БАУ-а
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Активоване вугілля БАУ-а Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342442
  • ТН ВЭД: 3802100000
  • Артикул: 1117-46
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  153 переглядів
   
   
   
   
   

  Активоване вугілля - це губчаста речовина, яку добувають з різних вуглецевмісних матерій, натурального походження.


  Виготовляють його при високих температурах (близько 1000? с). В результаті виходить речовина, яке майже на всі сто відсотків складається з вуглецю. Вугілля має досить непоказний зовнішній вигляд, гранули або порошок чорного кольору. За хімічним складом вугілля дуже схожий з графітом.


  Корисні властивості активованого вугілля проявляються тому, що в ньому міститься величезна кількість часу, і отже вугілля володіє дуже високими адсорбуючі і каталітичними діями.


  Застосування активованого вугілля переважає в медичній і промислової галузі, для очищення, розподілу і вилучення різних матерій.


  Ще активоване вугілля часто використовують в домашніх умовах, як багатофункціональних антидот, а саме медичний препарат, який нейтралізує отруйну дію або надмірно велике вживання шкідливих для людини речовин. А чому ж саме корисний активоване вугілля для організму людини? Вся користь і шкода активованого вугілля вже давно відома для багатьох людей, але не для всіх. Розглянемо їх докладніше.


  Користь активованого вугілля проявляється в наступних факторах. Внаслідок високої поглинання вугілля, його використовують при отруєннях і метеоризмі, тому що він дієво і дуже швидко прибирає інтоксикацію.


  Крім цього, його вважають якісним протиотрутою, він вбирає в себе всю отруту і токсини, і не допускає їх подальшого поширення, покращує виділення з шлунково-кишкового тракту. Його часто вживають при важких інфекційних захворюваннях. Він виводить з організму солі важких металів, які ніяким іншим способом вивести неможливо. Вугілля позитивно впливає на організм при алкогольних отруєннях, гастриті, проносах, які супроводжуються блювотою.


  Ще вугілля хороший для використання в фільтрах для очищення повітря і води. Його навіть приймають алергіки при легкій формі алергії. Крім активованого вугілля, схожими адсорбуючі властивості мають такі препарати, як ентеросгель смекта.


  Шкода активованого вугілля полягає в тому, що він одночасно з токсинами видаляє з організму людини деякі вітаміни і мінерали, і після цього потрібно приймати вітаміни, щоб відновити їх в організмі. Вугілля може мати негативні наслідки, якщо ви будете приймати його разом з рецептурними препаратами або біологічно активними добавками.


  Також активоване вугілля не допоможе при отруєннях, які настали від наркотичних або психотропних препаратів.


  Ну ось в принципі і все недоліки активованого вугілля. Словом, вони присутні, але тим не менш найчастіше вони потопають у великій кількості достоїнств цього препарату. Тобто користь активного вугілля переважила на чаші наших ваг порівняння його плюсів і мінусів.


  Характеристики
  КолірЧорний
  ТипПорошок
  упаковка вугілля10 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре