Menu
Ваша корзина

  Перхлоретілен 2903230000

  Перхлоретілен
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Перхлоретілен Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342447
  • ТН ВЭД: 2903230000
  • Країна виробник: Чехия
  • Артикул: 1117-41
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  103 переглядів
   
   
   
   
   

  Перхлоретілен (тетрахлоретилен) - органічна сполука, стійке при температурах до 500 В° C при відсутності каталізатора, вологи і кисню.


  Препарат відноситься до речовин помірно небезпечних (III клас). Тетрахлоретилен - безбарвна рідина з гострим характерним ефірним запахом.


  Перхлоретілен застосовується в якості інертного розчинника, який здатний розчиняти значну кількість речовин органічного походження (в даній якості він найчастіше застосовується при проведенні сухого чищення одягу в хімчистках).


  Тетрахлоретилен застосовується як універсальний засіб для знежирення металевих поверхонь в машинобудуванні, в сфері приладобудування (наприклад, для знежирення поверхонь, в тому числі і металевих, для промивання промислових апаратів), в текстильній промисловості (наприклад, при виробленні шкіри і хутра) і сфері деревообробного виробництва, при виробництві фреонів і різних активних барвників.


  застосовується як універсальний розчинник при проведенні обробки фотополімерних друкованих плат, а також при виробництві голок до одноразових шприців в медичній промисловості, перхлоретілен застосовується у вигляді одного з складових складів, призначених для змиву фарб; як интермедиата (речовини, яке утворюється проміжно в процесі перетворення реагентів в кінцеві продукти реакції) при виробництві хладонов, як интермедиата при проведенні реакції отримання трихлороцтової кислоти, перхлоретілен застосовується у вигляді екстрагірующіего агента при проведенні видалення кофеїну з кави.  Фасовка Од. вим.
  325 кг
  / P>

  Фасовка Од. вим.
  325 кг
  / P>

  Фасовка Од. вим.
  325 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре