Меню
Your Cart

  Саліцилова кислота 2918210000

  Саліцилова кислота
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Саліцилова кислота Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342449
  • ТН ВЭД: 2918210000
  • Артикул: 1117-39
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  237 переглядів
   
   
   
   
   


  Саліцилова кислота - 2 гідроксибензойна або фенольная кислота, С6Н4 (ОН) СООН; безбарвні кристали, добре розчинна в етанолі, діетиловому ефірі і інших полярних органічних розчинниках, погано розчиняється у воді (1,8 г / л при 20 ° C).

  Саліцилова кислота - активний компонент вербової кори. Ще в XIX в. її використовували для лікування ревматизму і мочекислого діатезу, а сьогодні ця речовина синтезують в великих кількостях, так як воно є основою для виробництва багатьох ліків.

  Саліцилова кислота має слабкі антисептичними, дратівливими і кератолитическими (у великих концентраціях) властивостями і застосовується в медицині зовнішньо в мазях і розчинах при лікуванні шкірних захворювань; входить до складу пасти Лассара, присипки «Гальманін», препаратів «мозольна рідина» і «мозольний пластир». В аптечній мережі продається в таких лікарських формах, як спиртовий розчин для зовнішнього застосування (з вмістом саліцилової кислоти 1 або 2%) і мазь (2, 3, 5 і 10-відсоткова).

  Похідні саліцилової кислоти також застосовуються в медицині (саліцилат натрію), її амід (саліциламід) і ацетилсаліцилову кислоту (аспірин) використовують як жарознижуючі, протиревматичні, протизапальні і болезаспокійливі засоби; фенилсалицилат - як антисептик, пара-аміносаліцилової кислоту (структурно близьку з пара-амінобензойної кислотою,

  Характеристики
  ТипПорошок
  УпаковкаМішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре