Menu
Ваша корзина

  Хлорид кальцію технічний 2827200000

  Хлорид кальцію технічний
  Хлорид кальцію технічний
  Хлорид кальцію технічний
  Хлорид кальцію технічний
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Хлорид кальцію технічний Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342927
  • ТН ВЭД: 2827200000
  • Країна виробник: импорт
  • Артикул: 1117-03
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  107 переглядів
   
   
   
   
   

  Кальцій хлористий є безбарвні Тригональна кристали без запаху, гірко-солоного смаку, добре розчинні у воді і спирті. Надзвичайно гигроскопичен. Енергійно поглинає водяну пару, спочатку утворюючи тверді гідрати, а потім розпливаючись в рідину. Водні розчини хлориду кальцію замерзають при низьких температурах (20% -ний при -18,57 В° С, 30% -ний при -48 В° С). Несумісний з солями важких металів, кислотами, йодидами і бромистими солями.


  Застосування хлористого кальцію (хлориду кальцію).
  Технічний хлорид кальцію застосовується в хімічній, лісовій та деревообробній, нафтовій, нафтопереробної і нафтохімічної промисловості, в холодильній техніці, в будівництві і для виготовлення будівельних матеріалів, в кольоровій металургії, при будівництві та експлуатації автомобільних доріг, для висушування газів і рідин, для отримання металевого кальцію, а також для інших цілей.
  Кальцій хлористий харчової застосовується в регулюванні жорсткості води при виробництві слабоалкогольних і безалкогольних напоїв, при виробництві сирів, ензимів, при консервуванні фруктів і овочів, реминерализации опріснення води, як консервант при виготовленні хліба, а також в якості охолоджуючого агента. З нами в якості харчової добавки E509.
  В медицині його застосовують як протизапальний, десенсибилизирующего і кровоспинний засіб. Кальцій хлористий входить до складу протишокових, кровезаместітельной і поживних рідин і розчинів.
  Характеристики
  Вага25 г
  КолірБілий
  ТипКристали
  Упаковка25 кг мішок
  Фасовка матеріалу25.0

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре