Меню
Your Cart

  Сульфід натрію 2830100000

  Сульфід натрію
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Сульфід натрію Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342942
  • ТН ВЭД: 2830100000
  • Артикул: 1104
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  80 переглядів
   
   
   
   
   


  Сульфід натрію є безбарвні або слабоокрашенниє сільногігроскопіческіе кристали, добре розчинні у воді і етанолі. Утворює кристалогідрати, створює в розчині сильнолужну середу. Є безкисневому сіллю, відрізняється високою світлочутливістю, на повітрі повільно окислюється. Плавиться без розкладання, термічно стійкий. Типовий відновник. Приєднує сірку. Вступає в реакції іонного обміну. ​​


  Щільність 1,856 г / см³. Температура плавлення тисячі сто сімдесят шість ° C.

  В промисловості натрію сульфіди отримують методом відновлення Na2SO4 вугіллям при 800-1000 ° C в шахтних обертових печах.

  Хімічна формула: Na2S • nH2O (n = 1,9 - 2,4)

  Технічний натрій сірчистий (за класифікацією теоретичної хімії - сульфід натрію) - з'єднання, активно застосовується в легкій, металургійної, хімічної та деяких інших галузях промисловості.


  зокрема, продукт використовується як відновник у виробництві сірчистих барвників, целюлози, для видалення волосяного покриву шкір під час дублення шкір, для сульфатної варіння целюлози, в плавленні деяких кольорових металів. Незамінний сульфід натрію і в аналітичній хімії, для використання в якості реагенту в багатьох процесах.


  Сульфид натрію є полупродуктом в деяких способах отримання соди та їдкого натру з сульфату натрію.

  Натрій сірчистий технічний випускається в сипучому вигляді (гранульований, лускований) і у вигляді моноліту трьох марок: марка А застосовується у виробництві барвників, при виробленні світлих шкір, поставляється на експорт, марка Б - в шкіряній і текстильній промисловості, марка В - в кольоровій металургії .

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію,

  Характеристики
  Температура плавлення1176° C.
  Щільність1,856 г/смі

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре