Меню
Your Cart

  бікарбонат натрію, гідрокарбонат натрію 2836300000

  бікарбонат натрію, гідрокарбонат натрію
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  бікарбонат натрію, гідрокарбонат натрію Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342945
  • ТН ВЭД: 2836300000
  • Артикул: 1101
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  58 переглядів
   
   
   
   
   


  Сода харчова представляє собою кристалічний порошок тонкого помелу, білого кольору, без запаху, солоноватого (мильного) смаку, який при потраплянні на слизові оболонки викликає подразнення. Легко розчиняється у воді. Є кислої натрієвої сіллю вугільної кислоти і натрію. Реагує з кислотами з утворенням солі і вугільної кислоти, яка тут же розпадається на вуглекислий газ і воду. При температурі 60 ° C харчова сода розпадається на карбонат натрію, вуглекислий газ і воду.

  Відмінною особливістю є м'які лужні властивості, що не роблять шкідливого впливу на тваринні і рослинні тканини.

  Щільність - 2,159 г / см³. Температура кипіння - 851 ° C, температура плавлення - 270 ° C.


  Хімічна формула: NaHCO3.

  В природі сода зустрічається в твердому вигляді в невеликих покладах в складі мінералу трону, у вигляді розчину - в воді деяких содових озер і лужних мінеральних джерел і в попелі деяких рослин. У промисловості харчову соду отримують як проміжний продукт при виробництві кальцинованої соди аміачним способом (т.зв. способом Сольве).

  Застосування харчової соди.

  Харчова сода широко застосовується в різних галузях промисловості, народного господарства і в побуті. Використовується в хімічній, харчовій, легкій, медичної, фармацевтичної промисловості, кольорової металургії та ін.


  У харчовій промисловості вона зареєстрована як харчова добавка E500. Основне застосування - кулінарія, хлібопечення, виробництво кондитерських виробів, де він застосовується, переважно, в якості основного або додаткового розпушувача при випічці, самостійно або в складі комплексних розпушувачів та в готових сумішах для випічки.

  Також застосовується при виробництві газованих напоїв.

  в медицині розчин питної соди використовується в якості слабкого антисептика для полоскань, а також як традиційне кислотонейтралізуюча засіб від печії і болів в шлунку.


  у хімічній промисловості використовується для виробництва барвників, пінопластів та інших органічних продуктів, фтористих реактивів, товарів побутової хімії, наповнювачів у вогнегасниках, для відділення двоокису вуглецю, сірководню з газових сумішей. Також входить до складу порошку, що застосовується в порошкових системах пожежогасіння, утилізуючи тепло і відтісняючи кисень від вогнища горіння виділяється вуглекислим газом.

  У легкій промисловості гідрокарбонат натрію застосовується у виробництві підошовних гум і штучних шкір, шкіряному виробництві (дублення і нейтралізація шкір), текстильної промисловості (обробка шовкових і бавовняних тканин).


  У побуті використовується як чудовий засіб для чищення, миття і видалення плям і накипу. Харчова сода прекрасно видаляє неприємні запахи, освіжає і очищає килими, видаляє затхлий запах старих книг. У лікувальних цілях харчову соду використовують при опіках, в тому числі сонячних. Вона - швидка допомога і при бджолиному або осиному укусі.

  Характеристики
  КолірБілий
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре