Menu
Ваша корзина

  Карбонат натрію 2836300000

  Карбонат натрію
  Карбонат натрію
  Карбонат натрію
  Карбонат натрію
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Карбонат натрію Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342946
  • ТН ВЭД: 2836300000
  • Артикул: 1100
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  93 переглядів
   
   
   
   
   

  Сода кальцинована є безбарвний кристалічний порошок, розчинний у воді з розігріванням, не розчиняється в більшості органічних розчинників. Гігроскопічний. На повітрі поглинає вологу і вуглекислоту з утворенням кислої солі NaHCO3, при зберіганні на відкритому повітрі злежується. Водні розчини мають сильно лужну реакцію, утворюють кристалогідрати.
  Щільність: 2,53 г / см?. Температура плавлення 852 В° C.

  Хімічна формула: Na2CO3.
  В природі кальцинована сода зустрічається в золі деяких морських водоростей, а також у вигляді наступних мінералів: нагколіт, трону, натрію (сода), термонатрит.
  В даний час промисловим способом отримання кальцинованої соди є т.зв. спосіб Сольве. В насичений розчин хлориду натрію пропускають еквімолярних кількості газоподібних аміаку і діоксиду вуглецю. Випав залишок малорастворимого бікарбонату натрію відфільтровують і КАЛЬЦИНУЮЧА (зневоднюють) нагріванням до 140-160 В° C, при цьому він переходить в карбонат натрію. Утворився діоксид вуглецю і аміак, виділений з маточного розчину на першій стадії процесу по реакції повертають у виробничий цикл.
  В залежності від призначення технічна кальцинована сода виготовляється двох марок: А (гранульована) і Б (порошкоподібна).
  < Вона так само застосовується для пом'якшення води при пранні і кип'ятінні тканин, миття фарфорового, фаянсового, емальованого посуду та інших господарсько-побутових цілей. Широко рекламовані засіб "Калгон" від накипу в пральних машинах, складається з триполифосфата натрію і соди кальцинованої.
  Характеристики
  Температура плавлення852° C.
  Щільність:2,53 г/смі

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре