Меню
Your Cart

  Селітра аміачна мішок 50 кг 3102309000

  Селітра аміачна мішок 50 кг
  Селітра аміачна мішок 50 кг
  Селітра аміачна мішок 50 кг
  Селітра аміачна мішок 50 кг
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Селітра аміачна мішок 50 кг Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: мешок
  • SKU: 1206342954
  • ТН ВЭД: 3102309000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 1092
  • Статус: предоплата
  • Бренд: ЧеркассыАзот
  101 переглядів
   
   
   
   
   


  мішок 50 кг самовивіз / нова пошта / автотранспорт


  Шановні покупці!


  Наше підприємство здійснює поставку азотних, калійних, мінеральних та інших видів добрив в асортименті. Ви можете купити селітру аміачну, калієву, натрієву, кальцієву, магнієву. Продукція виготовлена ​​на виробничих потужностях, як вітчизняного виробника, так і виробничих компаній ближнього зарубіжжя. Доставка товару здійснюється як автотранспортом, так і жд в усі регіони України.


  Будь-ласка уточнюйте вартість товару і доставки в відділі продажів  FIRST UKRAINIAN MARKET CHEMICAL RAW MATERIALS soda.kiev.ua


  Аміачна селітра: особливості виробництва та використання


  Аміачна селітра (NH4NO3) - один з найбільш поширених видів мінеральних добрив. Вважається універсальним видом азотних добрив і активно застосовується як на підприємствах сільськогосподарського сектора, так і приватними фермерами. «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує до продажу високоякісну аміачну селітру від провідних українських виробників.  Особливості виробничих процесів


  Виробництво аміачної селітри проходить в кілька етапів. Спочатку концентрація нітрату амонію в розчині становить приблизно 80-84%. Потім під впливом тепла розчин випаровується, поки концентрація основної речовини не досягне 95-99%. Після, на спеціальному обладнанні, розчин проходить етапи гранулювання, сушіння і охолодження. У готовому вигляді добриво виглядає як гранульована речовина білого або жовтуватого кольору. Розмір гранул селітри може коливатися від 1 до 4 мм.


  Поверхня гранул покривається спеціальними магнезіальних добавками, що запобігають злежуванню селітри при тривалому зберіганні. Деякі інші добавки, такі як напівводяний сульфат кальцію, використовуються для підвищення міцності гранул готового добрива, що дозволяє забезпечувати його безтарного транспортування і тривале зберігання без втрати основних властивостей. При цьому загальний обсяг використаних добавок зазвичай не перевищує 0,5% від маси виготовленого добрива.


  Саме отримання аміачної селітри зводиться до проведення основної хімічної реакції - нейтралізації азотної кислоти . Дана реакція здійснюється за допомогою аміаку, що утворився в результаті з'єднання водню і молекулярного азоту.


  Характеристики
  Азот34.4 %
  Вага50 кг
  Вигляд добриваАміачна селітра
  Концентрована форма добриваTrue
  Мінімальна температура зберігання50.0
  Максимальна температура зберігання50.0 град.
  Препаратівная формаГранули
  Термін зберігання120.0
  Упаковкамішки

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре