Меню
Your Cart

  СуперАгро 3105201000

  СуперАгро
  СуперАгро
  СуперАгро
  СуперАгро
  СуперАгро
  СуперАгро
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  СуперАгро Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 1206342964
  • ТН ВЭД: 3105201000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 1082
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Сумыхимпром
  150 переглядів
   
   
   
   
   


  Суперагро Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів

  Додаткова підживлення ґрунту мінеральними речовинами і набором микрокомпонентов значно збільшує врожайність будь-яких сільськогосподарських культур. Ефективність витрачених на добрива фінансових коштів безпосередньо залежить від того, наскільки правильно підібраний тип добрива - оптимальним вважається застосування комплексних, багатокомпонентних добрив, таких, як суперагро . Друге, не менш поширена назва добрива - нітроамофоски.

  Особливості удобрення суперагро

  Добрива відносяться до класу високоефективних мінеральних. Гранули котрого мають складний хімічний склад - це поєднання в різних частках амидной форми азоту, фосфорних компонентів, калію і набору мікроелементів. Виробництво має на увазі єдиний цикл технологічного процесу, під час якого відбуваються реакції взаємодії фосфорної і азотної кислот, солей аміаку. Сульфат калію і хлористий калій виступають в якості необхідних компонентів для забезпечення ефективності реакції. Добриво не злежується під час зберігання. Не відноситься до легко займистим, воно не токсичне і вибухобезпеки. Має стовідсоткову крихкість, 90% гранул розміром близько 4 мм. Основна перевага суперагро - ціна невисока для багатокомпонентного добрива.

  Для чого застосовують суперагро?

  Складний склад добрива дозволить використовувати його для грунту будь-якого типу, відновлюючи природний баланс микрокомпонентов, необхідних для швидкого росту і правильного розвитку рослин. Перед застосуванням необхідно визначити тип ґрунту, вивчити природне співвідношення солей і мікрокомпонентів, і підібрати такий склад суперагро, який необхідний.

  Компоненти, що входять до складу суперагро:

  • Азот, його масова частка залежить від формули добрива. Вказується в співвідношенні процентної частки від загального складу, в назві добрива це - перші дві цифри після літерного індексу.
  • Фосфорна компонента в тому вигляді, в якому можливо найбільш ефективне засвоєння його рослинами. Особливо важлива присутність фосфору в грунті в достатній кількості в період вегетації - саме завдяки фосфору відбувається ефективне засвоєння рослинами вуглекислого газу, і утворення хлорофілу.

  На процентне співвідношення фосфору в суміші суперагро вказує друга пара цифр в назві.

  • Калій необхідний в якості природного, природного каталізатора в період інтенсивного росту рослини. Він забезпечує правильний перебіг обмінних процесів, що відповідають за розщеплення білків, і своєчасний вихід із клітин рослин аміаку. При нестачі калію збільшується ймовірність виникнення хвороб сільськогосподарських культур. У назві це третя пара цифр, що показує процентне співвідношення калію в добриві.
  • Сірка входить до складу суперагро як компонент, необхідний для балансу речовин, що відповідають за перебіг природних, відновлювальних процесів. При внесенні в грунт сірки в якості добрива, стійкість рослин до різких перепадів температури збільшується, посівні культури добре переносять недолік вологи навіть на засолених грунтах.
  • Набір мікроелементів в складі суперагро забезпечує зростання і розвиток рослин. Вони застосовуються в якості доповнення до основної формулою добрива бор і марганець, солі цинку і заліза, міді і молібдену.
  • Неминуча доля інших домішок, так званих баластних речовин, у вигляді солей свинцю і кадмію присутній в суміші «суперагро »в дуже невеликому співвідношенні.

  Особливості застосування

  Суперагро добриво незамінний в якості підгодівлі ґрунту перед посівом, і для додаткового забезпечення рослин мікрокомпонентами в період вегетації. Використання механізованого способу внесення добрива в грунт підвищує економічну доцільність його застосування.

  Для грунту щільної і родючою, чорноземної, рекомендується використовувати добриво в осінній період, безпосередньо під час зяблевої оранки. Цей спосіб найбільш ефективний і для глинистого типу грунту.

  Легкі грунти, що складаються в основному з глини і піску (при цьому, якщо масова частка піску більше), рекомендується використовувати суперагро навесні. Пухкий грунт в цей час найбільш сприйнятлива до внесення микрокомпонентов.

  Для підгодівлі неокультуреної грунту добрива знадобиться трохи більше, ніж для відновлення природного балансу речовин в окультурених.

  В якості основи для створення тукосумішей застосування суперагро більш ніж вигідно - доповнюючи готовий набір компонентів речовинами, необхідними обраному типу грунту, ви знизите витрати на закупівлю добрив. Грунт отримує свій, індивідуальний набір мінералів і мікрокомпонентів, необхідних для нормального розвитку сільськогосподарських культур.

  В якості основного виду підгодівлі суперагро застосовується для:

  • зернових культур;
  • культивованих багаторічних трав;
  • технічних сільськогосподарських культур.

  Історія виникнення

  У 2000-х роках широке поширення фермерських господарств і новий, більш ефективний принцип розподілу фінансових потоків в сільськогосподарській галузі диктує застосування спеціалізованих видів добрива - це багатоскладові мінеральні добрива. Вигода від застосування добрив нового типу забезпечила їх поява на міжнародному ринку. А провідні хімічні підприємства орієнтують свої потужності на випуск

  Характеристики
  NPÊ 14:23:14, NPÊNPÊ (8:24:24)|NPК (4:20:20)| NP (12:24)
  Вигляд добриваN:P:K нитроаммофос
  Препаратівная формаГранули
  Суперагро НПКN:P:K (15:15:15) 16-16-16
  СУПЕРАГРО ТУ24.1-05766356-045-2002
  Тип комплексного добриваМінеральне

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре