Меню
Your Cart

  Парафін т-1 свічка 2712209000

  Парафін т-1 свічка
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Парафін т-1 свічка Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342968
  • ТН ВЭД: 2712209000
  • Країна виробник: Беларусь
  • Артикул: 1078
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  68 переглядів
   
   
   
   
   
  Для виготовлення парафіну використовуються побічні продукти нафтопереробки. Готовий парафін відрізняється щільною структурою і відсутністю сторонніх запахів. Колір чистого парафіну варіюється в межах палітри білих відтінків, хоча допускається наявність жовтуватого, сірого відтінку або навіть повна відсутність кольору.


  В залежності від призначення і ступеня очищення, парафін технічний ділиться на кілька марок:  • марки високого ступеня очищення - П і В;

  • марки стандартної очистки - Т і З.


  Для виробництва свічок використовують переважно технічний парафін марки Т-1. Тому, якщо вам потрібно купити парафін для свічок , сміливо зупиняйте свій вибір на цій марці.  Основні характеристики технічного парафіну


  Парафин Т-1 є технічною сировиною, широко використовуваним при виготовленні різних побутових виробів. Основна сфера застосування - виробництво засобів побутової хімії та парафінових свічок.


  Технічний парафін Т-1 (віск свічковий) являє собою тверду очищену парафінову масу, отриману з суміші метанових вуглеводнів. Відрізняється слабкою в'язкістю при переплавки. Твердий і очищений парафін, придатний для технічного застосування, створений з суміші метанових вуглеводнів. При плавленні він відрізняється дуже слабкою в'язкістю.


  Головна перевага, яким володіє такою парафін - ціна . Низька собівартість виробництва обумовлює доступну ціну готової сировини і дозволяє використовувати парафін марки Т-1 не тільки при виготовленні бюджетних промтоварів, а й в промисловості.


  Зверніть увагу: парафін технічний Т-1 є пальним і пожежонебезпечним матеріалом. Плануючи технічний парафін купити , переконайтеся, що при його зберіганні і використанні будуть чітко дотримуватися всі вимоги пожежної безпеки. При температурі від 160 градусів парафін може спалахувати, а при досягненні 300 градусів - самозайматися.


  Виготовлення парафінових свічок: види і особливості технологій


  Парафінові свічки можуть виготовлятися двома способами:  • литтям

  • пресуванням.


  Перший спосіб - найбільш поширений і єдиний, доступний для застосування навіть в домашніх умовах. Для виготовлення литих свічок парафін купити можна в нашому інтернет-магазині. Крім того, литі свічки можуть виготовлятися з натурального бджолиного воску. Пресовані свічки виробляються на спеціальних верстатах, які використовуються тільки в масштабному виробництві.


  Створення литий свічки, як правило, починається з підготовки парафіну: його необхідно подрібнити і розплавити при температурі 75 - 90 градусів. Розплавлений парафін розливають по формах, в яких був заздалегідь розміщений гніт. Час горіння готової свічки залежить від якості використаного парафіну, товщини самої свічки, а також матеріалу і товщини гніту. Стандартна господарська свічка середнього діаметра горить близько 10 - 12 годин.


  Завдяки використанню різних барвників і ароматичних добавок, з парафіну виготовляють і декоративні свічки. Вони можуть відливатися як в стандартні ємності, так і в спеціальні форми. Окремим підвидом декоративних парафінових свічок є різьблені. Такі свічки виготовляються вручну, в кілька етапів і є одним з найбільш трудомістких варіантів.


  Характеристики
  КолірБілий
  парафін52-50 С*
  Призначення парафінуДля свічок
  Температура плавлення52
  Тип сировиниПриродне
  УпаковкаМішок
  Форма сировини, що поставляєтьсягранули або пласти

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре