Меню
Your Cart

  Поліізобутилен бурштиновий ангідрід 2917199000

  Поліізобутилен бурштиновий ангідрід
  Немає у наявності
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Поліізобутилен бурштиновий ангідрід Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342982
  • ТН ВЭД: 2917199000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 1064
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  206 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   


  Полиизобутилен: основні характеристики і сфера застосування


  Полиизобутилен - це щільна тягуча рідина, подібна каучуку. Її отримують шляхом полімеризації діолефіни і изобутилена при низьких температурах. Бутилкаучук не має ні запаху, ні смаку, а ось колір може мати відчутні відмінності, від темно-коричневого до його повної відсутності. Володіє плинністю на холоді. Може поглинати жири і масла, що призводить до збільшення його обсягу в результаті набухання. У полярних розчинниках, спиртах та ацетоні не змінює властивостей, досить стійкий до прямої дії окислювачів, кислоти, луги, а також озону. Щільність насиченого полімеру в середньому 0,90г / см3. Полиизобутилен п 20 зберігає основні якості при температурі, яка доходить до -75 ° C, має досить низьку температуру плавлення - всього лише 63 ° C, однак спалахує тільки при 143 ° C.  властивості і область застосування поліізобутилену досить широкі. Завдяки стійкості до різних видів речовин і зовнішніх умов ПІБ може використовуватися в різних галузях промисловості. Виробництво плівок, клеїв, ущільнювачів, різних паст і герметиків - далеко не повний список його застосування. Полиизобутилен широко застосовується в якості ізолюючого речовини від агресивних впливів середовища.


  При транспортуванні поліізобутилен п 20 ретельно навивають на картонні барабани різного діаметру і ваги, в обсязі від 25 до 60 м3 від 20 до 40 кг відповідно. Для упаковки також можуть використовуватися бочки - алюмінієві на 275 м3 і сталеві 200-230 м3, або будь-які ємності покупця. Регламентований термін зберігання - 2 роки. Перевезення можлива будь-яким транспортом.


  Технічно поліізобутилен п 20 застосовується в якості компонентної складової для композицій.

  Додаткові особливості:


  маса вогнетривкого залишку не більше 0,1% від загальної кількості.


  Втрати при сушці складають 0,3%.


  Молекулярна маса по Штаудінгера становить ( 17,5-25,0) * 103.


  Загущаючі характеристики визначені в розмірі не менше 3сСТ.


  Полиизобутилен високомолекулярний П200 - це пластична маса, схожа з каучуком, що отримується при високотемпературній полімеризації изобутилена і переважно ізопрену. Проводитися 4 види поліізобутилену, які відрізняються показниками молекулярної маси. Полімер має великий запас стійкості до різних хімічних речовин і сполук - неорганічним сполукам калію і кульгавий кислоти, перманганату (марганцівки), хлорного вапна, етилового спирту і розчинників. Полиизобутилен витримує дію озону і кисню, а також лугу і кислот. Він має карбоцепні будова і тому розходиться в вуглеводнях певних рядів - ароматичного та аліфатичного.


  Високомолекулярний поліізобутилен довго зберігає хімічні характеристики при нагрітому до 100 ° C, однак при подальшому підвищенні градуса до 180-200 ° C з ним уже можна проводити маніпуляції, так як він стає більш пластичним. Речовина прекрасно справляється і з пониженням температури - зберігає показники до -55 ° C.


  Застосування поліізобутилену досить широко. Гідроізолюючі покриття в будівництві, герметизуючі та антикорозійні шари при різних видах робіт. Полімер застосовується при виготовленні клеїв і паст в легкій промисловості, різноманітних мастик і присадок гумотехнічної галузі.


  Транспортування високомолекулярного поліізобутилену достатня проста і можлива будь-яким транспортним засобом. Форма випуску - брикети по 25 і 30 кг з можливими відхиленнями в масі до 1 кг в більшу або меншу сторони.


  В основі полиизобутиленовой пластини ПСГ лежить каучук П-200, отриманий штучним шляхом. Це досить стійка Невулканізовані (сира) гумова суміш, при виготовленні якої використання різноманітних відходів гумотехнічних виробництв абсолютно неприпустимо. На вигляд пластина ПСГ-2,5 є згортком темних кольорів з незмінною товщиною матеріалу в 2,5 мм і масою, що коливається самого сувою від 10 до 35 кг.


  Завдяки особливим властивостям поліізобутилену, а саме його нерастворимости в кислотах і луги, розчинниках, відсутності реакції на кисень і озон, він служить відмінним ізолятором для специфічних видів устаткування і будівельних конструкцій, захищаючи їх від агресивного впливу середовища. Пластина стійка до температур широкого діапазону - від - 30 до 70 ° C. Стійкість до впливу води поліізобутилен зберігає при температурі до 100 ° C. З огляду на особливості ПСГ-2,5, їм ізолюють підлоги на промислових об'єктах і спеціальне обладнання. Також укладають, як ізолюючий подпласт під Арзаміт-5. Невулканізована суміш має міцність 1,5МПа. Характеристики щільності складають 1300-11550 кг / см. Відносне подовження ПСГ-2,5 представляє не більше 39%.


  Застосування поліізобутилену в якості пластини має свої особливості. За участю будівельного клейового розчину 88-СА, з його розподілом 0,35 кг / м², ПСГ-25 закріплюють методом холодного приклеювання. Після завершення роботи важливо проінспектувати якість скріплення матеріалів через 24 або 48 годин (час дії клею).


  Сувої поліізобутилену необхідно зберігати на спеціалізованих палетах, які захищені від прямого впливу ультрафіолету, і з витриманим температурним режимом (-35 ° C - + 30 ° C). Це захистить рулони від непотрібної деформації і злипання. Важливо подбати про відсутність близько розташованих джерел тепла, відстань до них не може бути менше 1 метра. Якщо все-таки згортки ПСГ-2,5 лежали при негативних значеннях термометра, перед використанням їх обов'язково перемістити в допустимо прогріте приміщення на термін близько доби. Важливо дотримуватися температурного режиму і загальні правила перевезення габаритних вантажів. Термін зберігання в упаковці до 14 місяців.
  Характеристики
  ТипРідина
  УпаковкаБочка

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре