Menu
Ваша корзина

  Пергідроль 35% каністра 11.5 кг 2847000000

  Пергідроль 35% каністра 11.5 кг
  Пергідроль 35% каністра 11.5 кг
  Пергідроль 35% каністра 11.5 кг
  Пергідроль 35% каністра 11.5 кг
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Пергідроль 35% каністра 11.5 кг Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Канистра
  • SKU: 1206343098
  • ТН ВЭД: 2847000000
  • Країна виробник: Польша
  • Артикул: 947
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  217 переглядів
   
   
   
   
   

  Акция !!! При купівлі 10 каністр перекису водню Ви отримуєте в подарунок 5 літрів антисептика для рук "Kovisept"

  Як використовувати перекис водню для басейну?  Пергідроль (перекис водню) для басейну використовується замість агресивних хлорвмісних речовин, що перешкоджають активному цвітіння води . В основному це відноситься до невеликих басейнах на присадибних ділянках і в заміських будинках, якими люди останнім часом активно обзаводяться, прагнучи відпочити від міської суєти. Очищення басейну перекисом водню в цьому випадку - оптимальний варіант.
  Способи очищення води в басейні


  Якщо ви вирішили побудувати поруч з будинком невеликий басейн або придбати готовий варіант, то вам відразу ж потрібно подумати про його очищенню. Без догляду вода в басейні дуже швидко зацвітає і стає непридатною для купання. Вся принадність у тому, що на відміну від природних водойм тут ми можемо контролювати якість води. Процес якісної очистки складається з трьох етапів:  1. Механічне очищення стінок і дна басейну, тобто всієї його внутрішньої поверхні.

  2. Фільтрування води, очищення від сміття і листя.

  3. Хімічна обробка, тобто очищення води в басейні перекисом водню або містять хлор речовинами.


  Саме за рахунок хімічної очистки вміст водойми довго залишається кристально прозорим. Для цього використовують не ту перекис, яку ви звикли бачити в аптеках - концентрація активної речовини повинна бути істотно вище, тому варто вибирати пергідроль, тобто 37% розчин перекису. За рахунок вмісту в ньому великої кількості активного кисню всі шкідливі мікроорганізми безслідно знищуються. У порівнянні з хлором швидкість окислення набагато нижче, але при цьому перекис вважається більш безпечною.


  У чому перевага пергидроля?


  Перекис водню для басейну відгуки збирає виключно позитивні. І цьому є просте пояснення.


  • Спеціальні засоби для дезінфекції, які можна придбати в магазині, коштують досить дорого і не завжди є можливість вчасно придбати їх. Пергідроль коштує в рази дешевше.

  • Перекис не має неприємного запаху, кольору, але при цьому ефективно очищає воду від невидимих ??оку В«жителіВВ» вашого басейну. Всі шкідливі для людини бактерії знищуються, перекис протягом доби безслідно зникає і ніякого впливу на шкіру людини не відбувається.

  • І, звичайно, хочеться, щоб вода була прозорою. Стояча вода дуже швидко піддається цвітінню - стінки і дно басейну можуть покритися неприємним слизьким нальотом, а вода - придбати зеленуватий відтінок. Додавання пергидроля повністю вирішує цю проблему.
  • ;

  Як очистити басейн перекисом водню?


  При застосуванні перекису водню для басейну, дозування розраховується залежно від його обсягу. В середньому на 1 кубометр води береться близько 700 мл речовини. Тобто в басейн об'ємом 10 кубометрів потрібно вилити 7 літрів антибактеріальної рідини. Якщо спостерігаються серйозні біологічні забруднення, то дозу можна підвищити в два рази, ведучи розрахунок на 1 кубометр - півтора літра перекису.


  При роботі дотримуйтесь елементарних заходів обережності - обробку басейну потрібно проводити тільки в рукавичках, так як при попаданні на шкіру пергідроль може викликати хімічний опік. При цьому під час всього процесу очищення потрібно включити фільтруючий насос. Перед купанням воді потрібно відстоятися приблизно добу - за цей час від перекису не залишиться і сліду, а вода стане зовсім чистою. Послідовність очищення така:  1. Залийте необхідну кількість пергідролю у водойму.

  2. Якщо використовується концентрація менше 1000 мл на кубометр, то залиште воду на добу, якщо концентрація вище, то краще утриматися від купання в протягом трьох діб.

  3. Не потрібно накривати водойму! Прореагував кисень повинен вільно виходити назовні.

  4. В результаті реакції забрудненої води та пергідролю на стінках може утворитися коричневий наліт. Його легко можна видалити за допомогою скімера. Таким же чином видаляється суспензія з поверхні води.


  Після такої обробки вода стане кристально чистою і збережеться прозорою протягом місяця. Після цього обробку можна буде повторити, вдвічі зменшивши дозування пергідролю.


  Джерело https://lmoroshkina.ru  ГОСТ 10929-76. Реактиви. Водню пероксид. Технічні умови (зі Змінами N 1, 2)

  ІНФОРМАЦІЙНІ ДАНІ  1. РОЗРОБЛЕНО І ВНЕСЕНО Міністерством хімічної промисловості СРСР  РОЗРОБНИКИ


  Г.В.Грязнов; В.Г. Брудзев, І.Л.Ротенберг (керівники теми), З.М.Рівіна; Л.В.Кідіярова, З.А.Жукова


  2. ЗАТВЕРДЖЕНО І ВВЕДЕНО В ДІЮ Ухвалою Державного комітету стандартів Ради Міністрів СРСР від 30.01.76 N 263


  3 . Періодичність перевірки - 5 років


  4. Стандарт відповідає СТ РЕВ 5768-86.  Стандарт відповідає МС ІСО 6353 / 2-83 в частині кваліфікації "хімічно чистий"


  5. ЗАМІСТЬ ГОСТ 10929-64


  6. НОРМАТИВНО-ТЕХНІЧНІ ДОКУМЕНТИ  <

  Позначення НТД, на які є посилання


  Характеристики
  ТипРідина
  УпаковкаКаністра

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре