Меню
Your Cart

  Полістирол 525 загального призначення 3903190000

  Полістирол 525 загального призначення
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Полістирол 525 загального призначення Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 1206343152
  • ТН ВЭД: 3903190000
  • Артикул: 893
  • Статус: предоплата
  73 переглядів
   
   
   
   
   


  Полістирол 525 загального призначення


  Хімічна назва: Полівінілбензол  Технічні умови: ТУ 2214-126-05766801-2003  Полістирол для виготовлення виробів методом лиття під тиском і отримання покриттів спільної екструзії.  Призначений для виготовлення виробів медичного та лабораторного призначення, чашок і ювелірних скриньок.  Реологія розплаву справжнього полімеру дозволяє отримати покриття чашок, тарілок та іншої одноразового посуду.
  Форма випуску: Гранули  Упаковка: Паперові, поліетиленові або поліпропіленові мішки  Транспортування: Всіма видами транспорту в критих транспортних засобах. Продукт, упакований в м'які контейнери, може транспортуватися у відкритому рухомому складі.  Зберігання: В критому приміщенні на полицях або піддонах, віддалених від підлоги не менше, ніж на 5 см і від опалювальних приладів не менше, ніж на 1 м, в умовах, що виключають вплив прямого сонячного світла.  Полістирол для виготовлення виробів методом лиття під тиском і отримання покриттів спільної екструзії. Призначений для виготовлення виробів медичного та лабораторного призначення, чашок і ювелірних скриньок. Реологія розплаву справжнього полімеру дозволяє отримати покриття чашок, тарілок та іншої одноразового посуду та хімічна назви: Полівінілбензол Емпірична Формула: [С8Н8] N Технічні умови: ТУ 2214-126-05766801-2003 ПОКАЗНИК Значення Метод випробувань Показник плинності розплаву, г / 10 хв., при 200 0С на 5 кг навантаження, в межах 9,0 ± 2,0 ASTM D-+1238 Температура розм'якшення по Віка, 0С, не нижче 92,0 ASTM D-1 525 Міцність при розриві, МПа, не менше 37,0 ASTM D -638 Міцність при вигині, МПа, не менше 80,0 ASTM D-790 Масова частка залишкового стиролу,%, не більше 0,05 За 4.10 наст. ТУ Форма випуска¡ Гранули Упаковка¡ Паперові, поліетиленові або поліпропіленові мішки Транспортіровка¡ Всіма видами транспорту в критих транспортних засобах. Продукт, упакований в м'які контейнери, може транспортуватися у відкритому рухомому складі Храненіе¡ У критому приміщенні на полицях або піддонах, віддалених від підлоги не менше, ніж на 5 см і від опалювальних приладів не менше, ніж на 1 м, в умовах, що виключають вплив прямого сонячного світла. Інформація, зазначена в технічній специфікації, надана згідно з нашими відомостями і вважається вірною на дату ревізії. Дана специфікація не звільняє споживача від відповідальності за перевірку продукту на предмет відповідності пропонованої області застосування. Виробник не несе відповідальності за будь-які втрати або пошкодження, які можуть виникнути внаслідок використання даної інформації


  < призначений для виготовлення столових приладів, чашок і ємностей для зберігання харчових продуктів
  13 , 0 ± 2,0 г / 10 хв г / 10 хв.


  Полістирол загального призначення марка 525
  піспользуется для виробництва виробів медичного та лабораторного призначення, чашок, ювелірних шкатулок і футлярів компакт-дисків. Реологія розплаву справжнього полімеру дозволяє отримати покриття чашок, тарілок та іншої одноразового посуду.
  4,0 ± 1,0 г / 10 хв


  високоудароміцного полістирол марка 825ЕS
  призначений для екструдування, термоформування. Підходить для промислової упаковки термоформуванням з глибокою витяжкою і отримання багатошарового профільованого листа екструдуванням. Застосовується для тонкоструйной екструзії.
  4,0 ± 1,0 г / 10 хв.


  високоудароміцного полістирол марка 830
  призначений для лиття під тиском зі складним наповненням. Матеріал розрахований на виготовлення великих частин, тонкостінних виробів і виливків зі складними литниками. Володіє високотекучи властивостями, що сприяє отриманню виробів, вільних від напружень.
  13,0 ± 2 , 0 г / 10 хв.


  високоудароміцного полістирол марка 844E
  призначається спеціально для випуску профільованого листа. Полімер дає міцний пластичний лист з насиченим матовим відтінком. Рецептура спеціально підібрана для зменшення наростів в філь'єрі. Даний матеріал найбільш підходить для застосування в поліграфії.
  2,8 ± 1 , 0 г / 10 хв.


  Полістирол марка 625
  використовується для виготовлення колекційних масштабних моделей, іграшок, посуду і ємностей, що вимагають стабільності циклів, з тонкостінними деталями і складними литниками. Служить в якості базової колірної основи для концентрованих фарб.
  12,0 ± 2,0 г / 10 хв


  Полістирол марка 680
  використовується для отримання спінених ламинатов і плівки екструдуванням,

  Полістирол марка 825E
  підходить для промислової упаковки термоформуванням з глибокою витяжкою і отримання багатошарового профільованого листа вироби екструдуванням. Можливо виготовлення марки 825Е в фреоностойком виконанні.
  3,0 ± 1, 0 г / 10 хв.


  Полістирол марка 945 < а також при спільному екструдуванні.
  2,5 ± 1,0 г / 10 хв.


  Ударостійкий полістирол марка 740
  призначається для литого екструзійного формування, коли потрібні високий глянець і підвищена жорсткість, як, наприклад, для виготовлення одноразового посуду. Застосовується в прискореному лиття під тиском з отриманням виробів побутової та електронної техніки.
  2-15 г / 10 хв.


  ПСМ-118 вищого сорту
  призначений для виготовлення методом лиття під тиском виробів складної конфігурації технічного призначення і товарів народного споживання. Марка характеризується високою плинністю.
  призначений для виготовлення виробів технічного призначення і товарів народного споживання; зокрема, корпусів електроприладів.
  3,0-8,0 г / 10хв.


  Полістирол УПМ-0703 Л
  призначений для виготовлення корпусів електроприладів, товарів народного споживання, зокрема,
  Характеристики
  Гарантійний термін120
  КолірБілий
  Тип полістиролуЗагального призначення
  Упаковка25 кг мішок
  Форма сировини, що поставляєтьсяГранули

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре