Додаткова інформація про відвантаження: Крохмальна патока (глюкозний сироп) відпускається наливом або фасованим в барабани. Крохмальна патока (глюкозний сироп) фасується в картонно-навивні барабани по 55кг (880кг на палеті). Мінімальна партія 1 палета. Крохмальну пат"/> Додаткова інформація про відвантаження: Крохмальна патока (глюкозний сироп) відпускається наливом або фасованим в барабани. Крохмальна патока (глюкозний сироп) фасується в картонно-навивні барабани по 55кг (880кг на палеті). Мінімальна партія 1 палета. Крохмальну пат"/>
Menu
Ваша корзина

  Патока крохмальна 1702309000

  Патока крохмальна
  Патока крохмальна
  Патока крохмальна
  Патока крохмальна
  Патока крохмальна
  Патока крохмальна
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Патока крохмальна Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206343591
  • ТН ВЭД: 1702309000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 876
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Собственное производство
  131 переглядів
   
   
   
   
   
  div class = "vendor mb">

  Додаткова інформація про відвантаження:
  Крохмальна патока (глюкозний сироп) відпускається наливом або фасованим в барабани.
  Крохмальна патока (глюкозний сироп) фасується в картонно-навивні барабани по 55кг (880кг на палеті).
  Мінімальна партія 1 палета.
  Крохмальну патоку (глюкозний сироп) можна придбати зі складів у Дніпропетровську, Києві та Львові.

  технологія виробництва:
  Крохмальну патоку (сироп глюкозний) - ІГ-42 отримують з кукурудзяного крохмалю шляхом розщеплення полісахариду на цукру, методом ферментативного гідролізу з використанням різних ферментних препаратів, які дозволяють отримати необхідний вуглеводний склад. Патока (сироп глюкозний) проходить очистку активованим вугіллям, після чого концентрується. ІГ-42 володіє низькою в'язкістю і кольоровістю в порівнянні з крохмальної патокою, отриманої лише кислотним способом, і не містить в своєму складі штучних або синтетичних речовин, а також харчових добавок. При виробництві ІГ-42 не використовується генетично модифікована сировина.

  Застосування:
  Крохмальна патока (глюкозний сироп) зменшує швидкість кристалізації сахаропаточний сиропів, а при введенні її в великих кількостях кристалізація не відбувається. Дана властивість крохмальної патоки використовують при виробництві карамелі, ірису та інших некристалічних мас. Крохмальна патока також може змінювати гігроскопічність кондитерських напівфабрикатів і виробів (пряників і ін.), Що оберігає їх від швидкого висихання. Крохмальна патока сприяє збільшенню обсягу дріжджових виробів, підвищенню пористості і еластичності м'якушки, уповільнює процес черствіння готових виробів, надає колір і є антикристаллизатором.

  Характеристики
  Складпатока
  Типкрохмаль
  Упаковка55 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре