Menu
Ваша корзина

  Вітамін В12 Цианокобаламін 2936260000

  Вітамін В12 Цианокобаламін
  Вітамін В12 Цианокобаламін
  Вітамін В12 Цианокобаламін
  Вітамін В12 Цианокобаламін
  Вітамін В12 Цианокобаламін
  Вітамін В12 Цианокобаламін
  Вітамін В12 Цианокобаламін
  Вітамін В12 Цианокобаламін
  Вітамін В12 Цианокобаламін
  Вітамін В12 Цианокобаламін
  Вітамін В12 Цианокобаламін
  Вітамін В12 Цианокобаламін
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Вітамін В12 Цианокобаламін Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206343609
  • ТН ВЭД: 2936260000
  • Країна виробник: Швейцария
  • Артикул: 858
  • Статус: предоплата
  98 переглядів
   
   
   
   
   
  div>

  Дія  Активною формою вітаміну B 12 є аденозилкобаламін, або кобамамін.


  Цианокобаламин має виражену ліпотропні дією, він попереджає жирову інфільтрацію печінки, підвищує споживання кисню клітинами при гострій і хронічній гіпоксії.


  Вітамін B 12 бере участь в процесах трансметилирования, перенесення водню, активує синтез метіоніну. Посилюючи синтез і здатність до накопичення протеїну в організмі, уіаноокбаламін надає також анаболічний вплив.


  Підвищуючи фагоцитарну активність лейкоцитів і активізуючи діяльність ретикулоендотеліальної системи, цианоокбаламін підсилює імунітет. Низький рівень ціанокобаламіну вдвічі прискорює розвиток захворювання у людей, хворих на СНІД.


  Також вітамін B 12 грає важливу роль в регуляції функції кровотворних органів: він бере участь в синтезі пуринових і піримідинових основ, нуклеїнових кислот, необхідних для процесу еритропоезу, активно впливає на накопичення в еритроцитах сполук, що містять сульфгідрильні групи.


  Від забезпеченості ціанокобаламіном залежить широкий спектр емоційних і пізнавальних здібностей. Підтримка оптимального рівня цього вітаміну сприяє запобіганню депресії, старечого недоумства і сплутаності мислення, допомагає стримувати розпад розумової діяльності в результаті СНІДу.


  Вітамін B < sub> 12 допомагає долати безсоння, а також допомагає пристосуватися до зміни режиму сну і неспання, що пояснюється участю цианокобаламина в синтезі мелатоніну.


  Цианокобаламин допомагає нормалізувати знижений кров'яний тиск.


  Вітамін B 12 є одним з речовин, необхідних для здоров'я репродуктивних органів чоловіків і жінок, так, він здатний коректувати зниження вмісту сперматозоїдів в спермі.
  Добова потреба  Таблиця. Рекомендована добова потреба у вітаміні B 12 в залежності від віку в Росії, Великобританії і США (мкг)

  < Для лікування цианокобаламин призначають внутрішньом'язово, підшкірно або внутрішньовенно по 0,1-0,2 мг 1 раз на 2 дні.


  При прийомі всередину цианокобаламин погано всмоктується, всмоктування можна дещо поліпшити при одночасному прийомі фолієвої кислоти.


  Прийом цианокобаламина протипоказаний при гострій тромбоемболії, еритреми, еритроцитозі. З обережністю слід застосовувати цианоокбаламін у хворих зі стенокардією.
  < h3> Ознаки гіпервітамінозу

  Характеристики
  ВиглядКапсули
  СкладВітамін В12 Цианокобаламін
  ТипВітаміни

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре