Меню
Your Cart

  D-манноза 2940000000

  D-манноза
  D-манноза
  D-манноза
  D-манноза
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  D-манноза Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206343708
  • ТН ВЭД: 2940000000
  • Артикул: 758
  • Статус: предоплата
  127 переглядів
   
   
   
   
   


  D - Манноза

  D -Манноза - природний антибіотик, службовець для лікування захворювань сечостатевих шляхів. Як не дивно, наші лікарі в державних поліклініках мало що знають про цю альтернативу антибіотикам. Це абсолютно новий прогресивний підхід до лікування захворювань сечової системи. D -Манноза створена на основі простого цукру. Найбільш близька до D -Маннозе за змістом D -глюкоза.

  Склад:

  За своїм складом D -Манноза - це моносахарид, ізомер глюкози, а також фруктози та інших сахаридов. Велика кількість D -Маннози міститься у всіх цитрусових і грибах-лисички.

  Дослідження показали, що у пацієнтів, які вживають D -Маннозу перорально, на 90% знижується кількість інфекційних захворювань сечостатевої системи вже протягом перших двох днів. Також вчені з'ясували, що D -Манноза, виконуючи свої функції з лікування інфекційних захворювань, не вбиває жодної корисної бактерії!

  Проводилось близько 15-ти клінічних досліджень D -Маннози, про що лікарям, практикуючим традиційну медицину, відомо вкрай мало. Вчені довели, що застосування D -Маннози настільки ж ефективно, як і антибіотики, з тією лише різницею, що D -Манноза не руйнує організм.

  Одним з таких вчених став доктор Джонатан Райт, головлікар клініки тахом, штат Вашингтон, США. Справа була в 80-х р.р. минулого століття. Серед досліджень Дж. Райта, присвяченим вищезазначеного препарату, описаний випадок з п'ятирічною дівчинкою Еммі, яку D -Манноза вберегла від пересадки нирок. Батьки куди тільки не зверталися по її діагнозу, в результаті обійшовши 72-х докторів (як самі підрахували). Лікарі один за іншим виписували дитині антибіотики, і в якийсь момент вже не залишилося таких назв антибіотиків, які б вона не приймала. Через перенасичення антибіотиками, її нирки не справлялися з хронічними інфекціями. Добрі лікарі сказали мамі дівчинки, що нирки дитини вже не справляються з хронічними інфекціями, і незабаром їй необхідна трансплантація нирки. Благо, у мами дівчинки збереглися всі записи, що стосуються численних бактерій, присутніх в сечі Еммі. У всіх записах була одна загальна «ниточка» - бактерія E. сoli. Після консультації доктор Райт порадив мамі давати Еммі від половинки до цілої чайної ложки порошку D -Маннози, що розчиняється в склянці води кожних 2-3 години, не рахуючи часу сну. Через 48 годин після початку прийому D -Маннози інфекція у дівчинки зникла. Але і це ще не все! Малятко позбулася інфекції на цілих два роки. Рецидив у неї виник тільки тому, що батьки забули взяти з собою на відпочинок D -Маннозу. Наступні 10 років дівчинка не мала ніяких проблем з сечостатевої системою, позбулася всіх інфекційних захворювань і при цьому зберегла нирки. Також відновилася повноцінна робота її сечоводів і сечового міхура.

  Працює D -Манноза таким чином: вона дозволяє позбутися від бактерій , які викликають інфекційні захворювання сечових шляхів, в той же час не вбиваючи їх. Завдяки такому ефекту, люди, які беруть даний препарат, не отримують тих побічних ефектів, які зазвичай бувають від прийому антибіотиків. Серед таких побічних ефектів, як правило, грибкові інфекції, болю і дискомфорт в шлунково-кишковому тракті, розсіяна увага. За фактом D -Манноза не має взагалі ніяких побічних ефектів. Мало того, D -Манноза дуже приємна на смак і тут згадується найкраща няня всіх часів Мері Поппінс, яка використовувала ложку цукру, замість ліків. Важко в це повірити, але казка збулася наяву: D -Манноза - це, за смаковими якостями, та ж «ложка цукру», але ще й корисна!

  І ще одна казка, вже стала бувальщиною. З боку здається фантастикою, що «не ліки», що використовується в лікуванні сечової системи не тільки є воістину ефективним і безпечним, воно ще відпускається без рецепта лікаря, легкодоступною і коштує недорого. Але це правда!

  Повернемося до статей і досліджень доктора Джонатана Райта. З його статей можна почерпнути основні моменти:

  Корисні властивості:

  - D -Манноза - це природна альтернатива антибіотикам.

  - Вживання всередину допомагає пацієнтам позбутися 90% захворювань сечостатевих шляхів, які викликані бактерією E. сoli, протягом 1-2-х днів.

  - D -Манноза допомагає організму позбавитися від шкідливих бактерій, одночасно зберігаючи корисні.

  - Це засіб позбавлене побічних ефектів.

  прийом:

  Рекомендовано приймати по 3 капсули 1-3 рази на день.

  Характеристики
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре