Меню
Your Cart

  Кроськармеллоза натрію 3402119000

  Кроськармеллоза натрію
  Кроськармеллоза натрію
  Немає у наявності
  Кроськармеллоза натрію
  Кроськармеллоза натрію
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Кроськармеллоза натрію Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206343714
  • ТН ВЭД: 3402119000
  • Артикул: 752
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  84 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   


  кроскармелоза натрію

  кроскармелоза - хімічна речовина, білий або сіро-білий порошок. Запаху не має, позбавлений смакових якостей. Високий ступінь поглинання. Легко розчинний у воді.

  Спосіб застосування

  кроскармелоза натрію застосовують, перш за все, як дезінгідрант для ліків внутрішнього застосування (таблетки , капсули, гранули, драже). Наявність кроскармелози в пероральних ліках допомагає їм швидше і легше розчинятися усередині організму, прямо потрапляючи в організм.

  Типи кроскармелози натрію розроблені для різних груп і видів препаратів. Наприклад, кроскармелоза натрію А використовується для твердих рецептурних препаратів, які відповідають вимогам по дезінтеграції, а також швидкості розчинення таблеток. Кроскармелоза натрію EDP існує для більш високої і швидкої дезінтограціі, ніж тип А, також має більш високу ступінь набухання. Тип EDP - це поліпшена форма даної речовини. Є ще третій тип - кроскармелоза натрію A - IP - це індикатор для відстеження автентичності продуктів, які не містять ГМО .

  Побічні ефекти

  У цілому кроскармелоза - речовина нетоксичний. Воно не небезпечно і дозволено у фармакологічній промисловості для широкого використання. Однак, вживання кроскармелози в великих кількостях може надавати ефект проносного. Але при цьому зміст кроскармелози в одній таблетці або капсулі не настільки значно, щоб викликати таку неприємність.

  Характеристики
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре