Menu
Ваша корзина

  Бензальдегид 2912210000

  Бензальдегид
  Бензальдегид
  Бензальдегид
  Бензальдегид
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Бензальдегид Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206343803
  • ТН ВЭД: 2912210000
  • Артикул: 660
  • Статус: предоплата
  181 переглядів
   
   
   
   
   

  Бензальдегід: призначення і способи застосування


  Бензальдегід - безбарвна рідина, що відноситься до класу органічних сполук ароматичного ряду, що містять альдегідну групу. Запах речовини можна охарактеризувати, як гіркий, що віддалено нагадує аромат яблучних кісточок і мигдалю. Під час зберігання змінює колір в бік жовтизни. Може трансформуватися у вибухонебезпечну речовину під впливом кисню.


  Речовина легко розчиняється в метілкарбіноле і в інших хімічних розчинниках органічного походження. Також бензальдегід демонструє здатність формувати азеотропа при компонуванні з метілфенол, бензілхлорідом, карболової кислотою і іншими органічними речовинами.


  Речовина вступає в реакцію з функціональної групи = С = О органічних сполук. Наприклад, виробляє з'єднання, контактуючи з бісульфітом натрію і ціанистоводневої кислотою.


  При впливі лугів на бензальдегід відбувається реакція Канниццаро, в наслідок якої виникає бензиловий спирт і бензойна кислота. Нагрівання за участю ціаніду калію призводить до формування бензойної смоли.


  Основні характеристики:


  Молекулярна маса бензальдегида: 106,12.


  Температура плавлення: -26 градусів Цельсія.


  Температура кипіння: 178.1 градус Цельсія.


  Хімічні похідні бензальдегида присутні в природному середовищі. Вони є складовими мигдалевого горіха, кісточок плодів черешні, персика та абрикоса, містяться в листі черемушніка, гливи. Варто зазначити, що одним із способів отримання бензальдегіду є якраз зброджування з сировини природного походження. Серед інших джерел отримання: синтез з толуанський бальзаму, галогенвуглеводні, формілювання ароматичних сполук, а також отримання з ацилхлоридів, складних ефірів, солей синильної кислоти, гідроксибензол і спиртів.


  Сфери використання


  Застосування бензальдегида не обмежується однією галуззю:


  у харчовій промисловості його використовують як ароматизуючою добавки.


  В виробництві парфумерних виробів - як складової ароматичних есенцій.


  У косметичній галузі входить до складу продукції для додання мигдального аромату.


  Використовується для синтезу триарилметановою барвників.


  Бензальдегід може застосовуватися в якості розчинника, бути складовою синтезу лікарських препаратів, використовуватися в початковому стані при створенні різної фармацевтичної продукції.


  Бензальдегід з доставкою по Україні можна купити в нашому інтернет-магазині. При зберіганні потрібно враховувати, що речовина є легкозаймистою і вибухонебезпечним. Необхідно також виключати контакт з очима і вдихання парів.


  Характеристики
  виробникCHEMICO GROUP
  Упаковка засобу1 кг дивитеся фото

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре