Меню
Your Cart

  Тетраборат натрію 2840191000

  Тетраборат натрію
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Тетраборат натрію Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206344695
  • ТН ВЭД: 2840191000
  • Артикул: 411
  • Статус: предоплата
  102 переглядів
   
   
   
   
   
  br />
  Тетраборат натрію, це з'єднання слабкою солі борної кислоти і сильної основи, має широке застосування в технічній промисловості. Тетраборат натрію, так само називають "Бура". Цей термін використовують так само в назву близьких до нього речовин. Хімічна формула - Na2B4O7 · 10H2O.  Застосування:

  Довгий час, добавку Е285, застосовували в Європі для збільшення тривалості зберігання маргарину і масла . В окремих країнах добавка дозволена в виробництві ікри, в межах норми не більше 4 грам на кілограм продукції. Боракс використовують в виготовлення скла, для лікування кінських копит і в харчовій промисловості. Ще одна область застосування тетраборату натрію, це використання його у виробництві миючих засобів та косметики. У паперовій промисловості і в фармацевтиці, в виготовлення емалей, глазурі. Для виробництва оптичних і кольорового скла. У хімії консервант, Е285 використовують для встановлення концентрації кислотних розчинів. У фотографії, як прискорювач проявителей повільної дії.  Вплив на організм людини:

  Харчова добавка Е-285 дуже повільно виводитися з організму людини і тому вживання навіть невеликої кількості даного консерванта може бути небезпечно для здоров'я людини. Накопичення світовим співтовариством тетрабората натрію в організмі людини призводить до порушення обміну речовин. В даний момент, у зв'язку з токсичною дією на організм, добавку Е285, не використовують як консервант, в харчовій промисловості. Токсичність даної речовини невелика,
  Характеристики
  Складтетраборат натрію
  УпаковкаКартонний пакет

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре