Menu
Ваша корзина

  Е-471 3404900000

  Е-471
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Е-471 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206344698
  • ТН ВЭД: 3404900000
  • Артикул: 408
  • Статус: предоплата
  • Бренд: CHEMICO GROUP
  174 переглядів
   
   
   
   
   

  Е471 - що це і як застосовується?


  Е471 відповідає за формулою моно- і дигліцериди жирних кислот. Вони за молекулярною структурою близькі до жирів, крім того, ця добавка стала результатом реакції жироподібних речовин різного походження з гліцерином. Е471, купити який можна з швидкою доставкою в нашому магазині за попереднім замовленням, випускається у вигляді рідини, трохи в'язкою або гранул, порошку лусочок білої, бежевою або проміжної між ними забарвлення. Консистенція залежить від виду кислот, що входять в формулу добавки.


  Отримують Е471 за допомогою переетерифікації - щадного хімічного процесу. Початковою сировиною служать гліцерин і жири. За допомогою даного методу залишки кислот перерозподіляються серед молекул жиру. Допомагають цьому спеціальні ферменти або нешкідливі реагенти. По закінченню процесу масу дистилюють на молекулярному рівні, в результаті цього потрібна частина моно- і дигліцериди відділяється, а їх концентрація стає 94-95%. Для поліпшення якості добавки додатково можуть застосовуватися нейтральні види жирів і інші домішки. Добавка Е471, купити яку можливо за прийнятною вартістю, з успіхом застосовується в харчовій промисловості.


  У яких продуктах харчування застосовується Е471?


  Завдяки здатності даного емульгатора змішувати несумісні по консистенції складові в однорідну масу і домагатися стабільного результату, з добавкою Е471 працюють багато харчові підприємства. Серед них молокозаводи, холодокомбінати, кондитерські фабрики, виробництва, які випускають майонези, кетчупи, сухарики, чіпси, супові концентрати, десерти та інше. Саме Е471, ціна якого не висока, дає можливість купити, наприклад, м'який маргарин для випічки і іншого застосування. Консистенція продукту залишиться однорідної при належному зберіганні, а смак буде відповідним, тому що сама добавка його практично не має.


  Будь-які продукти з вмістом моно- і дігліцерідних жирних кислот, виглядають апетитно, мають однорідну структуру і натуральний аромат.


  Як Е471 впливає на людський організм?


  Це емульгуючу і стабілізуючий речовина вважається абсолютно нешкідливим для організму людини. Для нього навіть не встановлена ??максимальна норма споживання. Добавка не відноситься алергенів і не отруйна, організм її переробляє як прості жири. Навіть ретельне вивчення Е471 не виявило даних, які говорили б навіть про потенційну шкоду для організму.

  Характеристики
  Складмоно- і дигліцериди жирних кислот
  УпаковкаМішок паперовий

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре