Меню
Your Cart

  Бета-циклодекстрін 3204190000

  Бета-циклодекстрін
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Бета-циклодекстрін Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206344705
  • ТН ВЭД: 3204190000
  • Артикул: 401
  • Статус: предоплата
  173 переглядів
   
   
   
   
   


  Бета-циклодекстрин (добавка Е459) органічне речовина, що входить до групи циклодекстринов - вуглеводів, одержуваних з крохмалю методом ферментації.

  Добавка Е459 застосовується в харчовій промисловості для збереження властивостей ароматизаторів, вітамінів, спецій та інших харчових компонентів.


  Бета-циклодекстрин може маскувати гіркоту і неприємний запах харчових продуктів як- б огортаючи молекули, які утворюються при розпаді продуктів харчування.


  Крім цього, добавка E459 застосовується для поліпшення розчинності в воді речовин з низькою розчинністю, а також перетворення в суху форму спочатку рідких речовин.


  Ще однією цікавою сферою застосування бета-циклодекстрину є виробництво продуктів без холестерину. Молекули холестерину обволікаються кільцями циклодекстрину, після чого дані кільця видаляються на етапі виробництва кінцевого продукту ..


  Завдяки досить низькій собівартості виробництва, бета-циклодекстрин, як і інші типи циклодекстринов застосовується все в більших масштабах, а світове виробництво даних сполук оцінюється десятками тисяч тонн в рік.


  Крім харчової промисловості, циклодекстрини застосовуються в самих різних галузях: в фармацевтиці, косметичної та текстильної промисловості, в процесах очищення води і багатьох інших.


  Так, наприклад, в зубних пастах, споліскування, дезодорантах і інших косметичних засобах циклодекстрини застосовуються для поглинання неприємного запаху. З цією ж метою добавка Е459 використовується і в жувальній гумці. Дана добавка, на відміну від ароматизаторів саме поглинає запах, а не маскує його.


  Бета-циклодекстрин зареєстрований в якості харчової добавки E459 і входить в список дозволених добавок в багатьох країнах. Дозволена дана добавка і в Російській Федерації.

  Характеристики
  СкладБета-циклодекстрін (добавка Е459) органічна речовина, що входить до групи циклодекстринов, - вуглеводів, що отримуються з крохмалю методом ферментації.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре