Menu
Ваша корзина

  Натаміцин, пімарицин Е235 2918290010

  Натаміцин, пімарицин Е235
  Натаміцин, пімарицин Е235
  Натаміцин, пімарицин Е235
  Натаміцин, пімарицин Е235
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Натаміцин, пімарицин Е235 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206344713
  • ТН ВЭД: 2918290010
  • Країна виробник: импорт
  • Артикул: 392
  • Статус: предоплата
  244 переглядів
   
   
   
   
   

  Натамицин або пімаріцін (харчова добавка Е235) - штам, вироблений в процесі ферментації бактеріями Streptomyces natalensis . Добавка Е235 слабо розчинна в спирті і воді. Однак натамицин є досить ефективним при дуже низьких концентраціях. За своєю природою, натамицин є природним протигрибковим агентом і використовується в харчовій промисловості як добавка-консервант Е235.

  Протягом десятиліть консервант Е235 використовується в харчовій промисловості для попередження розвитку грибків в молочних продуктах, м'ясі та інших харчових виробах. Добавка Е235 також може використовуватися в кондитерських виробах: тортах, тістечках, бісквітах. Крім того добавка Е235 використовується при виготовленні сирів, як його оболонка. В результаті поверхневої обробки (зрошення поверхні або занурення в розчин готового продукту), консервант Е235 залишається строго на поверхні сиру. У деяких країнах допускається використання натамицина для поверхневої обробки ковбасних виробів.


  Крім харчової промисловості, натамицин широко використовується в медицині як полієнових антибіотика групи макролідів для лікування грибкових захворювань шкіри, слизових оболонок, шлунково-кишкового тракту. Натамицин широко використовується при лікуванні зовнішніх отитів; кандидозу шкіри і нігтів; дерматомікози; кандидозу кишечника; грибкових захворювань ротової порожнини, таких як гострий псевдомембранозний та гострий атрофічний кандидоз у пацієнтів з кахексією і імунною недостатністю та інших захворювань викликаних патогенними дріжджовими грибками. З натамицина роблять таблетки, суспензії, креми, свічки.


  Характеристики
  УпаковкаБанка, пакет, мішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре