Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Пропіонова кислота 2915500000

  Пропіонова кислота
  Новинка
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Пропіонова кислота Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: 10
  • SKU: 1221227159
  • ТН ВЭД: 2915500000
  • Країна виробник: импорт
  • Бренд: Импорт
  393 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Пропіонова кислота – ефективний бактерицид та фунгіцид, що використовується у процесі зберігання сіна та зерна. Також його застосовують як консервант і кормову добавку для птахів.

  Пропіонова кислота: формулата основні характеристики речовини

  Кислота відома також як пропанова або консервант Е280 – її формула C₃H₆O₂. Ця речовина має вигляд безбарвної рідини з різким запахом, у концентрованому вигляді вона дуже їдка.

  Пропіонова кислота міститься в ряді ферментованих продуктів харчування, популярних у Кореї – рибному соусі, солоній рибі, соєвій пасті, ряжанці та оцті. У природі вона утворюється при бродінні вуглеводів, а також міститься в нафті.

  У природі вона зустрічається у формі тривуглецевої карбонової кислоти, її виробляють бактерії Propionibacterium – вона є кінцевим продуктом їхнього метаболізму. Наприклад, такі бактерії живуть у шлунках жуйних тварин. Можуть зустрічатися в організмі людини та на її шкірі.

  Важливо знати, що пропіонова кислота, представлена в асортименті «Першого Українського маркету хімічної сировини», ТМ небезпечна для здоров'я людини лише в концентрованому вигляді. Якщо її частинки потраплять на шкіру або слизові оболонки, то там з'явиться опік, якщо всередину – у стравоході та шлунку виникають рани та виразки. Вдихання парів пропіонової кислоти загрожує кашлем, задишкою та хрипами. У той же час розведений розчин цієї речовини є безпечним і не токсичним. В організмі людини він швидко окислюється, а потім виводиться, не чинячи тератогенного ефекту на внутрішні органи.

  Застосування пропіонової кислоти

  Завдяки відмінним інгібуючих та антибактеріальних характеристик пропіонову кислоту використовують як консервант для кормів. За допомогою даного інгредієнта уповільнюють зростання цвілевих грибів, замінюють стимулятори росту та антибіотики у тваринництві, контролюють зростання бактерій та грибків у зерні, силосі, сіні, підстилці для птахів та тварин.

  Вченими ЄС доведено, що пропіонова кислота ефективна у боротьбі з патогенними мікроорганізмами, у тому числі із сальмонелою. Останні роки стало популярним використовувати як кормову добавку для птахів, вона дозволяє поліпшити їх загальні показники здоров'я.

  Пропіонова кислота в медицинівикористовується виготовлення лікарських препаратів. На підприємствах хімічної промисловості з її допомогою виробляють розчинники та гербіциди, а також пропіонова кислота незамінна складова пластмас.

  На підприємствах харчової промисловості добавку застосовують як консервант – вона дозволяє збільшити термін зберігання хлібобулочних виробів та сирів, не даючи можливості рости цвілевим грибам.

  Купити пропіонову кислотузавжди вигідно у «Першому Українському маркеті хімічної сировини» ТМ.

  Ми співпрацюємо з оптовими та роздрібними клієнтами. Кожному замовнику гарантуємо оперативну обробку та відправлення замовлення. З питань оплати товару та термінів доставки звертайтесь до наших менеджерів за попередньою консультацією.

  CAS
  Міжнародна назва:propionic acid
  Синонім:Пропанова кислота, метилоцтова кислота, консервант E280
  Хімічна формула:C3H6O2
  CAS №:79-09-4
  Зовнішній вигляд:безбарвна рідина
  Класифікація ЕE280
  Основна речовина:99,8

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Пропіонова кислота недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Пропіонова кислота у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.