Меню
Your Cart

  Хлорне залізо 2828900000

  Хлорне залізо
  Хлорне залізо
  Хлорне залізо
  Хлорне залізо
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Хлорне залізо Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206345833
  • ТН ВЭД: 2828900000
  • Артикул: 270
  • Статус: предоплата
  136 переглядів
   
   
   
   
   


  Хлорне залізо


  Що ж таке хлорне залізо? Це сіль, яка виходить в результаті взаємодії соляної кислоти і заліза і має вигляд жовто-чорних шматків або м'яких кристалів. Отримана маса плавиться при 309 градусах, а температура її кипіння становить 319 градусів. Також існує ще кілька способів отримання такої солі:

  окислення суміші заліза з хлорним кислотою, після якого проводиться випарювання, а також її утворення як додатковий продукт при виробництві хлорних солей алюмінію або титану.


  Хлорне залізо: як його застосовувати і для чого?


  Найчастіше така сіль застосовується в якості коагулюючого речовини для очищення води.


  Якщо порівнювати його з іншими коагулянтами, то у нього є головна перевага - висока швидкість осадження непотрібних домішок у воді. Саме тому його, як правило, використовують при очищенні стічних і промислових вод в населених пунктах. При з'єднанні з водами хлорне залізо, застосування якого більш бажано, ніж, наприклад, сірчанокислого алюмінію, утворюється практично нерозчинний гідроксид заліза. Він являє собою пластівці, які легко видалити з стоків. В процесі з води разом з пластівцями, утвореними при взаємодії з хлорним залізом, видаляються будь-які речовини.


  Пластівці, одержувані при з'єднанні води з хлорним залізом, досить щільні і є відмінними сорбентами. Вони захоплюють будь-яку суспензія - мікроорганізми, мул, частини рослин і так далі, тому їх структура складається з вищеописаного матеріалу, колоїдних частинок і інших речовин. За допомогою хлорного заліза все осаджується набагато краще і швидше.


  Більш того, цей розчин економічний - на 1 куб води необхідно всього 30 г суміші. Розчинна шлам зменшується на 25%, а нерозчинний - на 90-95%, тобто практично повністю. Для повного його руйнування застосовують натрію гіпохлорит.


  Варто відзначити, що хлорне залізо також використовується в якості:  • прискорювача процесів при синтезі органічних речовин;

  • складовою сумішей для виготовлення пігментів на основі залізовмісних частинок;

  • протрави при фарбуванні різних тканин;

  • речовини для випуску друкованих плат.


  Хлорне залізо купити варто і для прискорення органічних процесів при виробництві смол, стійких до нагрівання. Воно бере участь і в вибірковому вилученні деяких компонентів руди, а ще з його допомогою окислюють нафтові бітуми. При з'єднанні з ароматичними вуглеводнями бере участь в реакції заміщення електрофільним методом. Застосовується воно і в вигляді водних розчинів.


  Найбільш активно хлорне залізо застосовується в галузі приладобудування, при виробництві електроніки, в будівництві. Така суміш прискорює схоплювання цементних і бетонних розчинів, а також сприяє більшій міцності таких споруд.


  Хлорне залізо очищає не тільки стічні води, але і залишки жиру зі стоків комбінатів, які виробляють масло, маргарин, майонез і так далі. Воно чистить воду для технічного застосування, а також видаляє хром зі стічних вод фабрик, які займаються виробництвом виробів зі шкіри та хутра.


  Цей розчин використовується і в фотосправі як тонуючий компонент, а також в якості вихідної речовини для отримання інших сполук за участю заліза. Він не тільки очищає, але і пом'якшує воду для господарських потреб. З його допомогою протруюють плати при виробництві електроніки, фарбують тканини, прискорюють процес органічного синтезу і багато іншого.


  Очищення стоків потрібно для будь-яких промислових підприємств, хімічні процеси також протікають повсюдно. А якщо врахувати властивості хлорного заліза,

  Характеристики
  УпаковкаБочка

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре