Меню
Your Cart

  Нашатир амоній хлористий 2827100000

  Нашатир амоній хлористий
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Нашатир амоній хлористий Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206345899
  • ТН ВЭД: 2827100000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 204
  • Статус: предоплата
  91 переглядів
   
   
   
   
   


  Нашатир амоній хлористий


  мішки 25 кг


  Китай


  Що таке хлористий амоній знають всі, хто стикається з паянням і підготовчими роботами перед ним. Нашатир повсюдно використовують як флюс, застосовуючи для пайки латуні, міді, бронзи, сталі.


  Флюс впливає на металеву поверхню, видаляючи оксидну плівку.


  амоній хлористий також відомий своєю здатністю швидко розчиняти жирові речовини. Завдяки цьому його часто використовують, попередньо знежирюючи робочу зону перед пайкою.


  У природі мінерал має вигляд білих кристалів кубічної форми без специфічного запаху, з гірко-солоним присмаком і з відносної невисокою гигроскопичностью.


  Нашатир для пайки використовується в складі флюсового суміші. Завдяки його дії оксиди металу перетворюються в легкоплавкі речовини. Примітно, що хімічна активність флюсового суміші, в складі якої присутній амоній хлористий, набагато вища за активність будь-якого іншого, окремо взятого речовини.


  Застосування амонію хлористого не обмежується якимось одним флюсом для пайки. Так його часто використовують разом з хлоридом цинку, або в паяльних сумішах, куди включена вода, паяльна кислота, соляна кислота, метиловий оранжевий, етиленгліколь, гліцерин. Даною флюсового сумішшю часто паяють мідь, нікель, сплави з вуглецевої сталі.


  Відомі суміші для паяння міді при низьких температурах, куди також включають нашатир, і де крім нього використовують хлористий цинк, гідроксиламін хлорид, карбамід, воду, хлорид гідразин. Через що утворилася в ході реакції з'єднання соляної кислоти руйнується оксидна плівка, яка перебуває на поверхні міді або латуні.


  Необхідно купити нашатир і для приготування такої насиченої флюсового суміші: амоній хлористий, етанол, вода. При пайку латуні з алюмінієм в складі використовується така суміш: цинк дихлорид, олово хлорид 2-водне, хлористоводнева кислота, кислота фосфорна, аурінтрікарбоновой кислоти тріаммонійная сіль, спирт оксіетілірованний, вода, хлористий амоній.


  оформити замовлення


  Характеристики
  Упаковкамішки 25 кг
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре