Menu
Ваша корзина

  Ортоксилол 2902410000

  Ортоксилол
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Ортоксилол Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206345922
  • ТН ВЭД: 2902410000
  • Країна виробник: Польша
  • Артикул: 180
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  136 переглядів
   
   
   
   
   

  ортоксилол  orthoxylol

  відвантаження від 10 літрів


  країна походження: Польща


  Ортоксилол: особливості та сфера застосування


  Ортоксилол - рідке безбарвна речовина, що належить до групи ароматичних вуглеводнів. Відрізняється низькою розчинністю у воді (менше 0,015%), і здатністю змішуватися з багатьма органічними речовинами, включаючи етанол, ацетон, бензол та інше.


  Вартість ортоксілола, незважаючи на досить широке застосування в паливній, будівельної та інших виробничих галузях, досить невисока, а саме речовина є для замовлення в будь-яких обсягах. У нас ви зможете купити ортоксилол в роздріб за вигідними цінами і з швидкою доставкою в будь-який регіон України.


  Особливості отримання


  Що таке ортоксилол стає більш зрозумілим, якщо дізнатися спосіб його отримання. Найбільш частим є метод каталітичної переробки лигроина, що містить значну кількість аліциклічних вуглеводнів. Після закінчення даного процесу утворюються фракції ароматичних сполук, таких як феніловий водень, ксилоли, метилбензол. В результаті з продукту каталітичного риформінгу отримують ізомери ксилолу, використовуючи методи ректифікації і екстрагування, засновані на різних точках кипіння компонентів. О-ксилол має найвищу температуру кипіння, тому осідає в нижній частині дистиляту.


  Сфери використання


  Купити ортоксилол може знадобитися різним підприємствам, адже без нього не обходяться важливі виробничі процеси. Так виробництво фталевого ангідриду не обходиться без його участі. Фталевий ангідрид, в свою чергу, використовується при виготовленні поліефірних і алкідних смол, палива і добавок до нього, клеях, герметиках, пластифікатора, будівельних матеріалах і навіть лікарських препаратах.


  Завдяки тому, що ортоксилол має прекрасні розчинювальними якостями, його використання не обмежена якоюсь однією галуззю, і він успішно застосовується в різних технологічних процесах.


  Характеристики
  Вигляд розчинникаorthoxylol
  Фасовка матеріалу10

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре