Menu
Ваша корзина

  Силікагель КСМГ 2811220000

  Силікагель КСМГ
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Силікагель КСМГ Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206345931
  • ТН ВЭД: 2811220000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 171
  • Статус: предоплата
  264 переглядів
   
   
   
   
   

  Силікагель


  фасування від 1кг


  Силікагель КСМГ - це твердий сорбент гідрофільного типу. Він являє собою висушений пористий гель кремнієвої кислоти, його отримують в результаті реакції взаємодії сірчаної кислоти і розчину силікату натрію. Утворене речовина ретельно промивають і сушать.


  Силікагель КСМГ: опис речовини і його основні властивості


  На вітчизняному ринку представлено 2 типу силикагелей: КСКГ і КСМГ. Характеристики кожного з цих матеріалів зашифровані в його абревіатурі, а саме:


  До позначає розмір гранул (великі);


  З - це назва речовини (силікагель);


  М і К - розмір пір речовини (дрібні або великі);


  Г - форму частинок речовини (гранули).


  Відмінність між 2 видами речовин полягає в особливості його використання. Великопористий силікагель використовується для очищення масел і сушки повітря при рівні вологості в 80%. Дрібнопористий силікагель застосовується для очищення газів і масел, а також для сушіння повітря при рівні вологості в 70%.


  Силікагель КСМГ, склад якого має адсорбуючі, осушувальними, влагопоглинаючими і очисними властивостями, має вигляд кристалів або сферичних гранул. Вони можуть бути безбарвними, матовими, прозорими, з чорними, жовтими або білими елементами. В середньому, діаметр гранул силикагеля становить від 2,8 до 8 мм, їх головна специфіка полягає в великою поверхневою величиною.


  В просушеному вигляді цей гель досить крихкий і відрізняється малорастворимое. У речовинах органічного типу і воді він не збільшується в обсягах - його гранули набухають.


  Силікагель є речовиною інертного типу, його вважають біологічно і хімічно нешкідливим. Його хімічна природа піддається зміні шляхом проведення на поверхні речовини різних реакцій. З їх допомогою утворюються нові хімічні сполуки.


  Сфери застосування силікагелю


  Силікагель КСМГ купити і застосовувати дозволено для:


  осушення різних типів природних і промислових газів - кисню, хлору, погано розчиняють воду і для освітлення. На основі цієї речовини виготовляють носіїв, каталізаторів та сорбентів з високою питомою поверхнею.


  Його дозволено перевозити автомобільним та залізничним транспортом за умови упаковки в бочки, м'які контейнери, барабани і мішки. Зберігати його рекомендується в герметично закритій упаковці в сухих приміщеннях критого типу.


  Категорично заборонено зберігання силикагеля разом з водою, лугами, кислотами та органічними сполуками. Він є вибухо- і пожежобезпечним матеріалом. На силікагель КСМГ ціна в нашому інтернет-магазині доступна, уточнити умови покупки і доставки товару ви можете у наших менеджерів.


  Характеристики
  Вміст сферичних зерен %, не менше98.4
  Вологоємкість %, не менше:-
  Масова доля втрат при сушці %, не більш3.2
  Механічна міцність %, не менше96.5
  Насипна щільність, г/дм3, не менше752
  при відносній вологості 20%10.2
  при відносній вологості 50%26.8
  при відносній вологості 90%37.7
  Продукт відповідає ГОСТ3956-76.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре