Меню
Your Cart

  Терпентіновоє масло 3805109000

  Терпентіновоє масло
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Терпентіновоє масло Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206345935
  • ТН ВЭД: 3805109000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 167
  • Статус: предоплата
  41 переглядів
   
   
   
   
   


  1 літр - 550 грн


  від 10 літрів - 380 грн


  терпентинова масло (скипидар) , бесцв. або жовтувата рідина з характерним сосновим запахом; складна суміш вуглеводнів, переважно. терпенових; добре розчин. в неполярних орг. р-телеглядачам, діетиловому ефірі, ацетоні, абс. етанолі, не розчин. у воді; добре розчиняє жири, масла, смоли. Залежно від способу виробництва (див. Лісохімія) розрізняють неск. видів скипидару.


  Живичний скипидар, або терпентінное масло, отримують відгоном летючої частини живиці (соснової, ялинової, лиственничной, кедрової і т. д.) при произове каніфолі. Екстракційний скипидар виділяють відгонкою з смолистих в-в, видобутих екстракцією орг. р-телеглядачам (зазвичай бензином) з тріски пневого або стволового осмолу.


  Сульфатний і сульфітний скипидар виділяють шляхом дробової конденсації пари (див. Конденсація фракційна ), що утворюються при варінні хвойної деревини в произове целюлози. Гідролізний скипидар-побічний продукт гідролізних виробництв. Сухоперегонний, або ретортне, скипидар отримують тримаючи. обробкою того ж сировини (див. Піроліз деревини), з к-якого. виробляють екстракційний скипидар.


  Хім. переробка перечисл. видів скипидару дає слід. побічні продукти: скипидар без пинена (жовчний, екстракційний), изомеризовать скипидар, скипидар живичний без пинена окислений, скипидар сульфатний розчинник.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:


  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  <

  Показники якості  вищий сорт


  Характеристики
  Вигляд масласкипидар
  Об'єм50.0
  ТипРідина
  Тип масладля лакокраски
  Упаковка1 л., бочки 50 л

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре