Menu
Ваша корзина

  Хлорель 1 кг 300 пігулок 3808942000

  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Хлорель 1 кг 300 пігулок
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Хлорель 1 кг 300 пігулок Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: упаковка 1 к
  • SKU: 1206345958
  • ТН ВЭД: 3808942000
  • Країна виробник: Эстония
  • Артикул: 144
  • Статус: предоплата
  191 переглядів
   
   
   
   
   

  УВАГА! ЦЕЙ ПРОДУКТ ПРОДАЄТЬСЯ ВІД 1 БАНКИ! В ТОМУ ЧИСЛІ фіз. ОСОБАМ ОПТОВИКАМ ЗНИЖКИ! ТЕЛЕФОНУЙТЕ 0504953771


  0 800 33-12-13 БЕЗКОШТОВНА ЛІНІЯ (вартість дзвінка оплачуємо ми)


  хлорка в таблетках


  упаковка 1 кг 300 таблеток


  Країна походження Естонія


  фото товару зроблено на нашому складі:  Хлорка для очищення води


  Хлорка для дезінфекції води вважається чи не найкращим і результативним способом очищення місцевих каналів водопостачання, завдяки її бактерицидної дії. Водоканали використовують хлорування як основний спосіб, доповнюючи його іншими підсилюють методами.


  Хлорка для дезінфекції басейнів і води в них також використовується повсюдно. Примітно, що також всі фільтри, які використовуються в басейнах, піддаються очищенню в розчині гідроксиду кальцію. Водоочищення в басейнах може здійснюватись за допомогою газоподібного хлору або у вигляді спеціального розчину. Те ж стосується і обробки води в гідротехнічних спорудах і системах безперервного водопостачання.


  3 головних правила обробки басейнів


  Правильне дозування і використання реактантов на основі хлорки забезпечить безпеку і ефективність використання для дезінфекції води в приватному басейні. Варто відзначити, що некоректно підібраний реактантов або невірна його дозування можуть призвести до виникнення різкого специфічного запаху води, а також, що більш небезпечно, привести до подразнення слизових оболонок.


  Яких правил слід дотримуватися при використанні хлорки для дезінфекції басейну:


  Стежити за показником Ph води. Варто забезпечити дотримання даного параметра на рівні від 7,2 до 7,6, щоб хлорка не випаровується, добре розчинялася і не виливала неприємного запаху.


  Враховувати температуру води. Висока температура перешкоджає розчиненню хлорки, отже, чим вона нижча, тим більше хлору розчинитися. Наприклад, при показнику температурного режиму, рівного нулю показник розчинення хлору буде на рівні 14,8 грам на один літр води, а при температурі від 40 градусів - від 4,6 грам на літр і менше.


  Дотримуватися часовий інтервал. Вода в штучному водоймищі стане нешкідливою і чистої, коли реакція хлору з водою буде завершена, зазвичай на це йде не менше 20 годин.


  Варто врахувати, що сама коректна дозування реагенту залежить від її виробника, який обов'язково вказує способи використання хлору на упаковці. Наприклад, розчин натрію хлорноватістокіслого, більш відомого як В«БілизнаВ» застосовується в розрахунку 1 літр кошти на десять кубометрів води в басейні.


  Одноразова і регулярне очищення колодязної води


  Хлорка для дезінфекції колодязів може використовуватися декількома способами: для регулярного очищення і для одноразової дезінфекції. У першому випадку до такого способу варто вдаватися, якщо існує ризик виникнення інфекцій, яким характерний водний шлях поширення. Найчастіше це пов'язано з сезонним підвищенням підземного водоносного шару. В такий час очищення хлором повинна проводитися щодня.


  Як і в будь-якому іншому випадку, вирішальне значення має правильне дозування хлору. Відзначимо, що в чистому вигляді він не використовується, а тільки його 1-процентний розчин.


  При одноразової очищенні води в колодязі з нього необхідно повністю викачати воду наносом або іншим способом. Після цього проводиться очистка його кілець і промивка розчином белільной вапна. Тільки після цього можна приступати до приготування дезінфекційного розчину.


  Розчин готується з урахуванням наступного співвідношення: для знезараження одного кубометра води потрібен один кг белільной вапна, яку попередньо розтирають в рідини невеликого обсягу і дають трохи часу відстоятися.


  Після повного наповнення колодязя водою в нього вливають отриманий розчин, і перемішують близько 15 хвилин. Далі кришку можна закривати, а по закінченню восьми годин воду можна відкачувати, поки повністю не піде запах і присмак хлорки.


  Обробка клітин вихованців


  Хлорка для дезінфекції приміщень або вольєрів, де мешкають сільськогосподарські або домашні тварини не допускається при їх присутності. Тварин на час процедури необхідно переселити, або робити дезінфекцію після забою однієї групи і до заселення нової. Курники та інші приміщення, де мешкають тварини необхідно обробляти кілька разів щороку.


  Дезінфекція курників починається з ретельної їх прибирання від посліду та іншого бруду. Далі необхідно присипати підлогу сухим хлором і приготувати розчин в співвідношенні: на одну частину хлорного вапна 25 частин води. Даним розчином можна піддавати очищенню будь-які поверхні і предмети в курнику. Для вольєрів, де містяться кролики, можна використовувати більш концентровані розчини, але по закінченню 12 годин усі поверхні необхідно промити водою.


  Хлор в домашніх умовах: основні рекомендації по використанню


  Хлор для дезінфекції будинку найчастіше використовують при обробці санвузла. Крім цього, знезаражуються не тільки домашні туалети, а й ті, які призначені для громадського використання. В останньому випадку навряд чи підійдуть сучасні засоби для прибирання та дезінфекції санвузлів, адже хоч вони і містять хлор, але його концентрація менше, ніж при використанні хлорного вапна в чистому вигляді.


  Якщо для обробки домашніх або вуличних туалетів ви віддаєте перевагу звичайній хлорки, враховуйте наступні рекомендації при її використанні, в залежності від виду і дотримуйтесь пропорції:


  Хлорамін, який реалізується в сухому вигляді, необхідно використовувати в кількості 2 грам на один літр води.


  Рідка хлорка об'ємом 100 мл розчиняється в одному літрі води.


  белільной вапно вагою 100 грам перетирається в невеликій кількості води і вливається в слив.


  Для обробки підлоги можна використовувати сухий хлор, рівномірно насипаючи його на поверхню. Суху хлорку для дезинфекції можна купити в нашому інтернет-магазині, як і інші її види.


  Заходи безпеки


  При роботі з хлорсодержащими розчинами важливо уникати потрапляння їх на слизові оболонки і тривалого контакту зі шкірою. Якщо ви працюєте з сильно концентрованими засобами, в обов'язковому порядку надягайте рукавички, ватно-марлеві пов'язки і спеціальні окуляри. Вдихання парів може спричинити порушення в роботі легких і отруєння організму.


  В нашому інтернет-магазині можна замовити хлорку для дезинфекції води, будь-яких приміщень за доступною ціною з швидкою доставкою.


  <
  Характеристики
  Вигляд стерилізаціїХімічна
  виробникІмпорт
  Основне призначення засобуДля дезинфекции|Для кафеля|Для очищення водостічних труб|Для туалета|Универсальное|Для ємкостей і тары|Для инвентаря|Для пола|Для стекол, вікон, зеркал|Для стен|Для столов|Для трубопроводу
  Сфера використанняКлініки і медичні установи
  Типхлор
  Тип упаковки1 кг
  Фасовка матеріалу (кг)1

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре