Меню
Your Cart

  Желатинові капсули 0 білих і прозорих Китай 9602000000

  Желатинові капсули 0 білих і прозорих Китай
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Желатинові капсули 0 білих і прозорих Китай Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: упаковка
  • SKU: 1206345965
  • ТН ВЭД: 9602000000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 137
  • Статус: предоплата
  56 переглядів
   
   
   
   
   
  КНР

  Німеччина

  100

  150

  200

  500

  350

  1000

  650

  800

  желатинові капсули розмір 0


  Кольори в асортименті дізнавайтеся у менеджера


  Виробник: Zhejiang Pujiang Enerkang Capsule Co., Ltd.


  Країна походження: Китай


  Сертифіковані по ISO 9001: 2015 і ISO 22000: 2005


  Виробничі потужності мають сертифікати GMP і ISO 9001


  розмір капсули: 0, 00, 1, 2, 3, 4


  Термін придатності: 5 років
  Тверді желатинові капсули: особливості застосування і властивості


  Тверді желатинові капсули використовуються для дозування лікарських та інших речовин, призначених для внутрішнього прийому. Крім того, капсули з поміщеним в них речовиною можуть застосовуватися ректально, вагінально і іншими способами.


  Підхід до створення БАД вимагає варіативності, за рахунок різних фізико-хімічних властивостей фармацевтичних препаратів, поміщених в капсули, і їх різного впливу на цілісність оболонки.  8 головних властивостей желатину в фармакології


  Желатинові капсули - оптимальний вибір для фармацевтичних підприємств, за рахунок унікальних властивостей. Желатин являє собою продукт неповного гідролізу білкових речовин, що добуваються з сполучної тканини тварин - представників хребетної групи. Піддаючи колаген, що знаходиться в шкурі або кістках тварин складному хімічному процесу, отримують желатин, готовий до подальшої переробки.


  Желатинова оболонка, якою покриті капсули, використовуються для приміщення в них біологічно активних добавок. Саме таким методом фасування віддають перевагу сучасні фармацевтичні підприємства. Ціна желатинових капсул низька, в порівнянні з тими перевагами, які дає їх використання:


  Висока герметичність і перешкоду потрапляння повітря, пилу і сонячного світла на препарат, захист від механічних пошкоджень.


  Инкапсулирование препаратів без попередніх маніпуляцій - тиску або теплового впливу.


  Правильне дозування і упаковка речовин з порошкоподібної або пастоподібної структурою.


  Зручність при фасуванні фарбувальних препаратів.


  Маскування специфічного запаху і смаку препаратів, щоб зробити їх прийом більш комфортним.


  Можливість вибирати колір капсули і його насиченість.


  Желатинові капсули в Україні і в усьому світі стали випускати з особливістю їх розчинення не раніше, ніж вони потрапляють в кишечник. Вважається, що таке їх властивість убезпечить біологічно активна речовина, що знаходиться в них від руйнуючої дії шлункового соку, а, значить, корисні компоненти засвояться організмом людини, а не будуть більшою мірою нейтралізовані.


  Основний спосіб виробництва капсул


  Тверді желатинові капсули, розчиняються в кишечнику, виготовляються декількома способами. Один з них - затвердіння оболонки капсули шляхом додавання до складу маси деяких альдегідів, солі альгінової кислоти та інших компонентів з подібними властивостями. Даний спосіб посилення опору оболонки капсули до дії шлункового соку поки не знайшов широкого застосування.


  Тверді желатинові капсули відрізняються підвищеною влаговоспріімчівостью. Так само, як і біологічно активні добавки, що випускаються у вигляді таблеток, капсул або порошку, вони вимагають дотримання певних умов зберігання. Знаючи цю особливість БАДів, виробники випускають їх у герметичних банках або блістерах, обов'язково вкладаючи на дно упаковки невеликий мішечок з силікагелем. Силікагель в даному випадку убезпечить продукцію від згубної дії конденсату, можливість появи якого збільшується при перепаді або зміни температурного режиму зберігання.


  Щоб домогтися максимальної герметизації капсул з желатину, використовуються різні високотехнологічні методи. В першу чергу, це - з'єднання двох частин капсули шляхом термомеханічної або ультразвукового зварювання, бандажування багатокомпонентними желатіносодержащімі речовинами, покриття плівкою всій поверхні капсули.


  Купити тверді желатинові капсули за доступною ціною можна в нашому каталозі. Ознайомтеся з асортиментом і зв'яжіться з менеджером нашого магазину зручним способом.


  Купити тверді желатинові капсули за доступною ціною можна в нашому каталозі. Ознайомтеся з асортиментом і зв'яжіться з менеджером нашого магазину зручним способом.


  Купити тверді желатинові капсули за доступною ціною можна в нашому каталозі. Ознайомтеся з асортиментом і зв'яжіться з менеджером нашого магазину зручним способом.


  Характеристики
  Довжина20.0 мм

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре