Меню
Your Cart

  Цеоліт синтетичний 2842100000

  Цеоліт синтетичний
  Цеоліт синтетичний
  Цеоліт синтетичний
  Цеоліт синтетичний
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Цеоліт синтетичний Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206345968
  • ТН ВЭД: 2842100000
  • Артикул: 134
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Салаватский катализаторный завод
  216 переглядів
   
   
   
   
   


  Синтетичний цеоліт: сфери застосування


  Група мінералів, схожих за своїм складом і містять у своїй структурі лужних і лужноземельних металів іменуються цеолітами. Вони також є алюмосиликатами, будова яких нагадує каркасне кристалічна. У складі такої структури присутні пори, що дозволяє цеолітів відрізнятися хорошою адсорбцией і здатністю брати участь в іонних процесах. Цеоліт натурального походження відрізняється здатністю поглинати важкі метали, масла, продукти нафтопереробки і радіонукліди. Це ж можна сказати і про синтетичному цеоліті, за рахунок чого він став популярним і незамінним у багатьох галузях.


  Цеоліт синтетичного походження так само, як і природний, здатний адсорбувати водяна пара або будь-які речовини, агрегатний стан яких - газ, за ​​рахунок того, що його молекулярна структура нагадує сито. Здатність до адсорбції речовини пояснюється його властивістю обмінюватися своїми позитивно зарядженими іонами з іншими такими ж катіонами.


  Різновиди синтетичних цеолітів


  Синтетичний цеоліт в Україні набувають в основному для промислових галузей, в той час як речовини натурального походження можна застосовувати і в різних медичних цілях. Класифікація синтетичних цеолітів за видами відбувається, виходячи з діаметра їх пустот. На сьогоднішній день налічується більше 500 видів штучних цеолітів, кожен з яких приймає участь в різних промислових процесах.


  Найбільш поширені види зустрічаються в нафтопереробній галузі, газовидобутку, нафтової хімії, енергетиці, машинобудуванні, металургії, легкої промисловості, кріогенної, хімічної сфері, будівництві.


  Досить популярний синтетичний цеоліт і у виробників миючих засобів. Його часто включають до складу порошків для прання і миття. Завдяки включенню даного матеріалу до складу мийного засобу, можна обійтися без додавання в нього різних фосфатів.


  Купити синтетичний гранульований цеоліт можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною, незалежно від обсягу партії. Зв'язатися з нашим менеджером для оформлення замовлення або уточнень можна будь-яким способом,

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре