Menu
Ваша корзина

  Діїзононілфталат 2710194500

  Діїзононілфталат
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Діїзононілфталат Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206345971
  • ТН ВЭД: 2710194500
  • Артикул: 131
  • Статус: предоплата
  118 переглядів
   
   
   
   
   
  Для додання або підвищення еластичності полімерних матеріалів при переробці в їх склад вводять ПВХ пластифікатори. Дані речовини сприяють поліпшенню стійкості до низьких температур, знижують температуру обробки, полегшують емульгування, але можуть погіршувати теплостійкість. Деякі пластифіковані полівінілхлориди значно підвищують термо-, світло- і вогнестійкість речовин.


  Пластифікатори повинні мати наступні властивості: мати сумісність з полімерами, не мати запаху, бути хімічно інертними, мати низьку летючість, бути стійкими до екстракції маслами та іншими рідкими середовищами.


  Широко поширені такі ПВХ пластфікатори: діоктіловий ефір о-фталевої кислоти, диметиловий ефір о-фталевої кислоти, дибутиловий ефір фталевої кислоти, дибутиловий ефір себациновой кислоти, ДОА (діоктіладіпінат), ді-2-етілгексілсебацінат, дібутілбензол-1,2-дікарбонат, фосфорної кислоти трис (2-етилгексиловий) ефір, фталати, фосфати.


  Відсоток пластфікатора від загальної маси композиції знаходиться в діапазоні від 1 до 100.


  ПВХ пластифікатори в основному використовуються при виготовленні пластика і пластмаси, а також при виготовленні манікюрних лаків.


  Поверхнево-активні речовини, що входять до складу будівельних розчинів і бетонних сумішей, також є пластифікаторами. Їх вводять, щоб домогтися зниження рівня води і щоб полегшити укладання розчинів в форми для застигання. В даному випадку пластифікатори дозволяють заощадити цемент при виробництві бетону, поліпшити характеристики отриманого розчину, зменшити енерговитрати під час ущільнення бетонного розчину і при розрівнюванні розчином цементу.


  Сульфітний луг - один з пластфікаторов - також широко використовується в будівництві. На його базі були створені більш сучасні бетонні гіперпластифікаторів.


  діізононілфталат


  Застосування діізононілфталата відбувається у вигляді первинного та вторинного пластифікатора. Речовина являє собою прозору рідину зі слабо виявленими специфічним запахом. Пластифікатор добре розчиняється в багатьох розчинниках органічного походження, може залишати невеликий маслянистий наліт на поверхні. Додавання речовини сприятливо позначається на зносостійкості готової продукції, електроізолюючих властивості, невисокою токсичності, стабільності.


  Способи застосування


  Властивості діізононілфталата дозволяють застосовувати його в якості повної заміни діоктилфталат (в первинному вигляді) і під час часткової заміни діоктілфаталата (як вторинний пластифікатор). Якщо порівнювати речовина з діоктилфталат, то воно відрізняється більш низькою летючість і більш високою сумісністю з іншими складовими. Діізононілфталат сприятливо позначається на стабільності готової продукції, скорочує утворення диму при обробці. Речовина додають під час виробництва різного пластику (взуттєвого, кабельного, для підлогового покриття), шкірозамінника, ПВХ тканини, харчової пластмаси та іншої продукції з поліхлорвінілу.


  Основне застосування діізононілфталата - в якості пластифікатора для м'якого поліхлорвінілу.

  Характеристики
  виробникІмпорт

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре