1000 кг 90 грн / кг Ви ставите питанням, що таке адипінова кислота, в яких сферах вона застосовується і чи не шкідлива вона для здоров'я людини - тоді наша стаття відповість на всі питання. Основні особливості адипінової"/> 1000 кг 90 грн / кг Ви ставите питанням, що таке адипінова кислота, в яких сферах вона застосовується і чи не шкідлива вона для здоров'я людини - тоді наша стаття відповість на всі питання. Основні особливості адипінової"/>
Меню
Your Cart

  Адіпінова кислота 2917120000

  Адіпінова кислота
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Адіпінова кислота Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206346669
  • ТН ВЭД: 2917120000
  • Країна виробник: Южная Корея
  • Артикул: 87
  • Статус: предоплата
  150 переглядів
   
   
   
   
   
  td style = "text-align: center; vertical-align: middle"> 1000 кг
  90
  грн / кг


  Ви ставите питанням, що таке адипінова кислота, в яких сферах вона застосовується і чи не шкідлива вона для здоров'я людини - тоді наша стаття відповість на всі питання.  Основні особливості адипінової кислоти


  Речовина шифрується під абревіатурою Е355 - це насичена двухосновная карбонова кислота. Не має певного кольору і запаху, вона складається з дрібних кристалів з ледве відчутним кислуватим присмаком.


  Що стосується її розчинності в різних речовинах, то вона зовсім не взаємодіє з оцтовою кислотою. Адипінова кислота розчиняється в ацетоні, метанолі і етанолі, справи гірші йдуть з бензолом, циклогексаном і петролейним ефіром.


  Також її кристали розчиняються у воді, але все залежить від її температури:


  · при 15 градусах Цельсія ця цифра дорівнює 1,44 г в 100 г;


  · при 40 градусах Цельсія - вона збільшується майже в 5 разів і становить 5, 12 г в 100 г;


  · при 70 градусах Цельсія - вона дорівнює 34,1 г в 100 г.  Адипінова кислота - хімічні властивості:


  · Молярна маса кислоти - 146,14 г / моль;


  · плавиться при температурі 153 C;


  · щільність речовини - 1,36 г / см3;


  · закипає при температурі 265 C;


  · починає розкладатися при температурі від 210 до 240 C.  Адипінова кислота, формула якої C6H10O4, здатна розпадатися на моно- і діефіри в процесі етерифікації. У процесі взаємодії з двохатомними спиртами вона утворює поліефіри, а солі амонію - під час реакції з'єднання з амінами і аміаком. Адіпаміди адипінова кислота утворює, якщо з її кристалів випарувати вологу.


  Кислоту найчастіше отримують на великих промислових підприємствах - наприклад, на тих, де виготовляється нейлон. Купити адипінової кислоти також необхідно тим, хто займається виробництвом миючих \ чистячих засобів, полімерів.


  За основними характеристиками вона ідентична іншим двоосновний кислот.


  Основні особливості адипінової кислоти схожі з тими, що властиві для всіх двоосновний кислот. Варто зазначити, що ця речовина проходить процес декарбоксілізаціі, якщо воно потрапляє в навколишнє середовище, температура якої перевищує 300C. Адипінова кислоту синтезують не тільки в лабораторіях, вона також зустрічається в природі - вона міститься в мізерній кількості в буряках і цукровій тростині.  Для отримання адипінової кислоти в промислових цілях найчастіше застосовуються такі методики:


  · окислення циклогексану, яке відбувається в 2 етапи;


  · реакція циклогексана з озоном або азотною кислотою;


  · виділення кислоти з тетрагидрофурана.  Щороку проводиться не менше двох з половиною млн тонн кислоти.  Адипінова кислота: використання в різних галузях промисловості


  Основна сфера використання кристалів адипінової кислоти - випічка і різні кондитерські вироби, особливо десерти. Завдяки особливим властивостям вона регулює кислотність продуктів харчування, запобігає їх окислення і передчасну порчу. Вона також зустрічається в складі сухих і желейних десертів, безалкогольних прохолодних напоїв.  Речовина також підходить для використання в:


  · засобах, призначених для видалення накипу;


  · процесі очищення проміжків між керамічними плитами від клею і шпаклювальних матеріалів;


  · виробництві синтетичних волокон особливої ​​міцності;


  · виготовленні продукції на основі паперу;


  · виробництві косметичних засобів і продукції лакофарбової промисловості.  Адипінова кислота, вартість якої залежить від обсягу замовлення, також підходить для синтезу складних хімічних субстанцій - в цих реакціях вона необхідна як проміжна ланка або мономер. Вона ефективно регулює рівень рН в різних миючих засобах, а також необхідна в процесі обробки шкіри.


  Адипінова кислота дозволена до використання в таблетках, які дезінфікують воду, призначену для пиття.


  Адипінова кислота, клас небезпеки якої 3, малотоксична, небезпечною є лише її пил, яка знаходиться в сухому середовищі. Вживання її в їжу не завдає шкоди людському здоров'ю. Проблеми можуть виникнути лише в тому випадку, якщо адипінова кислота потрапляє на шкіру, в верхні дихальні шляхи або на слизову оболонку очей - ви відразу відчуєте сильний біль, шкіра почервоніє і запалиться, з'явиться кашель і утруднене дихання.


  Чим ще вигідно використання адипінової кислоти? Її просто транспортувати, так як для цього необхідні не спеціальні цистерни, а мішки, виготовлені з паперу і поліестеру. Вони складаються з декількох шарів, які нічим додатково не просочуються - в цьому немає прямої необхідності. Саме тому вартість її доставки знижується, і сама логістика помітно спрощується. Також для перевезення адипінової кислоти підходить будь-який вид транспорту - повітряний, водний, залізничний. Важливо пам'ятати про те, що температура зберігання і транспортування речовини не повинна перевищувати 50 С.


  адипінова кислоту купити в Києві за доступною ціною ви можете не виходячи з дому.

  залізничний. Важливо пам'ятати про те, що температура зберігання і транспортування речовини не повинна перевищувати 50 С.


  адипінова кислоту купити в Києві за доступною ціною ви можете не виходячи з дому.

  залізничний. Важливо пам'ятати про те, що температура зберігання і транспортування речовини не повинна перевищувати 50 С.


  адипінова кислоту купити в Києві за доступною ціною ви можете не виходячи з дому.

  Характеристики
  Склададіпінова кислота
  Упаковка1 кг, 25 кг, 1000 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре