Меню
Your Cart

  Антифриз С2230 3808942000

  Антифриз С2230
  Антифриз С2230
  Антифриз С2230
  Антифриз С2230
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Антифриз С2230 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206346672
  • ТН ВЭД: 3808942000
  • Країна виробник: Бельгия
  • Артикул: 84
  • Статус: предоплата
  121 переглядів
   
   
   
   
   


  С2230


  Стандартний концентрат охолоджувача двигуна


  1. Технічні дані


  С2230 є концентратом охолоджувача двигуна (антифризом), Який складається з моно етилен гліколю, що не містіть нітратів, амінів або фосфатів, Підходить як для бензинових так и для дизельних двигунів. Ретельно підібрані добавки Надаються цьом продукту наступна властівостей:


  Теплові характеристики, Які дозволяють ефективного охолоджуваті двигун без закипання;


  Антикорозійний захист всех металів и сталева, что Використовують в системе охолодження СУЧАСНИХ транспортних ЗАСОБІВ;


  Захист від замерзання, Який Залежить від обраної концентрації;


  сумісність з гумою та пластмас, что Використовують в системе охолодження;


  Прекрасні протіпінні характеристики,


  Відповідає всім європейськім та більшості міжнародніх стандартів.


  2. Комерційна інформація.  Специфікація.  Зовнішній вигляд
  Прозора рідина, tr>


  Захист від замерзання:


  25% розчин


  33% розчин


  50% розчин
  -11 ° C, максимум


  -17 ° C, максимум


  -38 ° C, максимум
  ASTM D 1177  Забезпечення лужності? (Ml HCl N / 10)  20 мл, мінімум  < • UNE 26-361 (Іспанія)

  • AS 2108 (Австралія)


  • CUNA NC 956-16 (Італія)


  • Napgel C2230 успешно проходити випробування FVV Heft R443 (Німеччина)


  ЦІ Специфікації, так як и випробування, Які проводять впродовж багатьох років, продемонструвалі, что антифриз С2230 Підходить для всех автомобілів, Які на Данії годину віробляються в Европе та задовольняють їхні технічні вимоги до продукту.  Пакування.


  С2230 доступні в автоцистернах , наливом в бочки та Доступні Менші пакування.


  3. Технічна інформація.  С2230 нужно розвести водою до концентрації від 25% до 50% для того, щоб отріматі Ефективний готов розчин для охолодження двигуна та проти корозії. Власник машин повінні Дотримуватись рекомендацій, Які надані конкретними виробника автомобілів. Solventis рекомендує 50ти відсотковий розчин для Досягнення найкращого ступенів продуктівності.  4. Склад.  У складі С2230 немає нітритів, амінів та фосфатів.


  нітрити в зелених сандалів з амінамі могут прізвесті до канцерогенів Сполука - нітрозамінів. Нітрити и фосфати візнаються як шкідливі для навколишнього середовища. Solventis вікорістовує Безпечні альтернативи.  5. Захист від корозії.  Захист від корозії є найважлівішою функцією концентрату антифризу и досягається включенням


  добро збалансований пакету інгібіторів. У СУЧАСНИХ двигун з більш широким Використання алюмінієвих сталева и більш тонкими секційнімі вілівкамі, проблеми з корозією є критичними.


  Корозійні продукти в системах охолодження двигунів могут ціркулюваті


  з охолоджуючої рідіною, что віклікає закупорку в системе та, відповідно, проблеми з перегріванням.


  Пакет інгібіторів C2230 є результатом дуже широкого тестування, что Включає в себе лабораторні аналізи, імітовані службові випробування, статічні випробування двигунів та сервісні випробування.


  C2230 Забезпечує додатковий захист сталева,

  Алюміній  121  30  3  30
  ШВИДКІСТЬ Утворення корозії на літіх алюмінієвих сплавах на тепловідштовхуючіх поверхнях (ASTM D4340) ставити -0,1 мг / см2 / тиждень и є значний нижчих Межі (1,0 мг / см2 на тиждень).  6. Сумісність.  C2230 изготовлен так, щоб ВІН буті в змозі впоратіся з усіма властівостямі води и БУВ Сумісний з твердою поверхнею води. C2230 є Сумісний з усіма видами пластмас та каучуків, что Використовують в системах охолодження двигуна.  7. Спінювання  Піноутворення має Властивості спричиняти проблеми при вікорістанні антіфрізів. C2230 містіть потужні протіпінні агенти, щоб запобігті цьом.  8. Змішування.  C2230 легко змішується з усіма охолоджуючімі рідінамі, однак оптимальна продуктивність может буті гарантована лишь вікорістовуючі Виключно C2230.  9. ! Застосування.  C2230 - концентрованій продукт. br />

  -35
  52
  48
  48,4
  51,6


  10. Рекомендації.  С2230 винен залішатіся в двігуні цілий рік и замінюватіся регулярно, або використовуват так, як це рекомендує виробник автомобілів. При зміні систем охолодження слід дотримуватись рекомендацій віробніків орігінальніх віробніків обладнання (ОЕМ). Для оптимального захисту круглий рік від замерзання, кіпіння та корозії Solventtis рекомендує розчин концентрату з водою 1: 1. Для максимального захисту від замерзання в Надзвичайно холодних місцях может використовуват розчин 60 відсотків. Концентрації более 67 відсотків або менше 30 відсотків НЕ рекомендуються.  11. Зберігання та поведение.  С2230 перешкоджає корозії таких металів як сталь, чавун, латунь, мідь та алюміній. Тому зберігання даного продукту має декілька проблем и при нормальних условиях зберігання в легенях Стальова посудинах є допустимим. Цистерни обліцьовані фенольні, епоксидних або іншімі термореактивними смолами, могут такоже використовуват. Цистерни обліцьовані фарбами або покриття Які містять цинк, які не рекомендується. Продукт є гігроскопічнім тому в течение трівалого годині зберігання может використовуват азотних покриття проти вологості Повітря? В альтернативному варіанті, на вентіляційному отворі резервуару может буті встановлений осушувач, щоб запобігті Проникнення волога Повітря. Необходимо стежіті за тім, щоб продукт БУВ захищений від прямого Сонячна проміння.


  Щоб запобігті Утворення сілікатного гелю в контейнерах для зберігання, C2230 НЕ слід зберігаті довше, чем 12 місяців без збовтування.


  С2230 є легкозаймістім при Звичайно температурах. Пожежі можна гасить водою, піною, сухими хімічними або вуглекислий газом. Вода та піноутворювач могут утворюваті піну.


  Розліття слід ЗМІ та великою кількістю води, Місцеві органи повінні буті поінформовані если состоится великий Викид.


  C2230 містіть более 90% етіленгліколю, Який є легким подразника очей и кожи, и Шкідливий при ковтанні. Повінні буті Прийняти Міри безпеки для Запобігання потраплянню продукту в очі та контакту зі шкірою. Если состоялся контакт зі шкірою, та патенти, Негайно ЗМІ та его водою. Рекомендується использование хімічніх окулярів, рукавиць та спецодягу. Необходимо избежать надмірного впліву туману або парі Шляхом забезпечення ефектівної вентиляції. Порогова граничне значення для етіленгліколю, прийнятя американська конференцією державного промислового виробництва та гігієні є 100 мг / м3. Це найвищу значення, Пожалуйста вказує на ті, что це значення Ніколи не винних буті перевіщено.


  Було видано Паспорт безпеки матеріалів, Який опісує БЕЗПЕКУ та екологічні Властивості C2230, виявлення потенційніх небезпеки та Надання порад относительно поведение з запобіжнімі заходами та процедурами ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ. Необходимо проконсультуватіся и Повністю зрозуміті всю Цю інформацію перед поведение, зберіганням або Використання.  12. Властивості.  Фізичні Властивості.


  < td> < С2053 містіть более чем 90% етіленгліколю и тому класіфікується як «Шкідливий» у відповідністю з Директивою ЄС относительно небезпечний Речовини (88/379 / EEC) з поправками та адаптацією до технічного прогресу. Віділено следующие групи ризику та Пункти безпеки: R22, S2, S20, S46, S24.

  Поступове всмоктування может привести до токсичного Отруєння з симптомами депресії центральної нервової системи та пошкодження Функції нірок. Це виробляти до ніркової недостатності та Втрата свідомості. Фатальна доза для людей ставити около 100 мл.


  13. Віключення відповідальності.  Інформація, что містіться у цьом віданні, точно відповідає Найкращий знанням Solventis. Будь-яка Інша інформація чи порада, яка надається іншім методом кроме цієї Публікації, надається добросовісно. Однако, замовник всегда Несе відповідальність за ті, щоб переконатіся что матеріали Solventis були прідатні для цілей, для якіх смороду прізначені замовником.


  Оскількі матеріали, Які НЕ віготовлені Фірмою Solventis Використовують з товарами даної фірми, замовник повинен переконатіся, что ВІН получил від виробника всю технічну документацію та інформацію, яка відносіться до даного продукту.


  Solventis НЕ бере на себе жодної відповідальності (за вінятком, если це вказано законом) за использование наданої информации,! застосування, адаптації або обробка опис вищє продуктів, использование матеріалів вместо продукції Solventis, або использование продукції Solventis з продукцією других віробніків.  Точка займаною  ° C  125


  Характеристики
  Вигляд рідиниКонцентрат
  Коліру асортименті
  Типантифриз для авто

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре