Меню
Your Cart

  Хлоргексидин 20% 1 літр 3808949000

  Хлоргексидин 20% 1 літр
  Хлоргексидин 20% 1 літр
  Хлоргексидин 20% 1 літр
  Хлоргексидин 20% 1 літр
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Хлоргексидин 20% 1 літр Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206346693
  • ТН ВЭД: 3808949000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 63
  • Статус: предоплата
  250 переглядів
   
   
   
   
   

  Хлоргексидин 20%


  Упаковка 1 літр (дивіться фото: скляна пляшка з двома пробками)


  Про препарат


  Хлоргексидин - це ліки, які має високоинтенсивним бактерицидну і антисептичну ефектом. Він використовується для запобігання розмноження різних вірусів, бактерій і найпростіших мікроорганізмів.


  За допомогою хлоргексидину проводиться дезінфекція хірургічних інструментів, обладнання і поверхні рук, які безпосередньо контактують з біологічним середовищем - сечею, кров'ю, лімфою, спермою і т. д.

  для обробки рук медсестер і лікарів, меблів та медичного обладнання перед операціями і різного роду маніпуляціями;


  Хлоргексидин рекомендується виключно для зовнішнього використання.


  хлоргексидин 20%: інструкція по використанню


  При мікротравмах рана спочатку рясно промивається водою, потім бинт або серветка, змочені розчином хлоргексидину, накладається на забите місце і додатково фіксується спеціальної пов'язкою або лейкопластиром.


  Для профілактики венеричних захворювань необхідно попередньо провести туалет зовнішніх статевих органів. Потім струменем ліки обробляється внутрішня поверхня стегон і зовнішні статеві органи. За допомогою насадки на флаконі препарату необхідно ввійти в зовнішній отвір сечовипускального каналу і випустити всередину 1,5-3 мл для чоловіків і 1-1,5 мл для жінок. Розчин потрібно утримувати всередині від 2 до 3 хвилин, і бажано після процедури протягом 2 годин не ходити в туалет.


  Важливо: хлоргексидин купити варто для захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом, але його застосування вважається ефективним тільки в перші години після сексуального контакту.


  Для дезінфекції операційного столу використовується 0,5% спиртовий розчин хлоргексидину - обробка повинна проводитися 2 рази з інтервалом між процедурами в 2 хвилини. Хірургічний інструментарій обробляють протягом 30 хвилин в 0,02% водному розчині хлоргексидину.


  Дезинфікування шкіри рук проводиться 0,5% спиртовим хлоргексидином двічі, з інтервалом в 2-3 хвилини.


  Обробка сечового міхура проводиться 0,2% розчином препарату щодня протягом 30 хвилин. Необхідно провести від 4 до 12 процедур, щоб добитися бажаного ефекту.


  Хлоргексидин: де купити і які бувають побічні ефекти


  У хлоргексидину практично немає побічних дій . В окремих випадках можливе виникнення гіперчутливості у вигляді алергічних реакцій - свербіння, сухості, дерматиту. При передозуванні препаратом проявляється посилення побічних ефектів.


  Використання препарату протипоказано у разі індивідуальної непереносимості окремих компонентів. Його не рекомендується використовувати для обробки кон'юнктиви очей і промивання порожнин.


  Під час вагітності та годування необхідно обережно використовувати хлоргексидин, так як немає точних даних про його вплив на організм дитини.


  Взаємодія з лікарськими препаратами і алкоголем


  Хлоргексидин-антисептик можна використовувати разом з милом і засобами побутової хімії, що містять аніонну групу. Якщо застосовувати його разом з йодом, виникає небезпека появи дерматиту.


  Склад і властивості


  Активна речовина препарату - біглюконат хлоргексидину. Дистильована вода виступає додатковим компонентом.


  Препарат випускається в полімерних флаконах об'ємом 100 мл зі спеціальною насадкою.


  Фармакологічна дія хлоргексидину: препарат має широкий спектр дії проти грамнегативних і грампозитивних бактерій і грибків. Хлоргексидин відрізняється більшою швидкістю знищення мікробів і бактерій, ніж інші препарати з протимікробним ефектом - він може вбити майже 100% бактерій всього за 30 секунд.


  Від його концентрації залежить бактерицидний і бактеріостатичний механізм дії розчину. При взаємодії хлоргексидину з клітинної мембраною бактерії відбувається дезагрегація липопротеиновой оболонки бактерії, а також руйнування цитоплазматичної мембрани. Через порушення балансу осмосу і втрати калію і фосфору бактерія гине.


  До дії розчину хлоргексидину чутливі такі штами бактерій і найпростіших як бактероїди, трихомонади, гарднерели, гонокок, хламідії, уреаплазми і спірохети.


  По відношенню до вірусів і грибків ефективність препарату клінічно не доведена.


  Розчин хлоргексидину потрібно зберігати при кімнатній температурі в темному місці, не допускаючи попадання на флакон прямих сонячних променів. Термін придатності препарату становить 3 роки.


  скачати сертифікат якості хлоргексидин:  Характеристики
  виробникІмпорт
  Одиниця виміруЄврокуб

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре