Меню
Your Cart

  Сольвентол 3814009019

  Сольвентол
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Сольвентол Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206346738
  • ТН ВЭД: 3814009019
  • Країна виробник: Польша
  • Артикул: 18
  • Статус: предоплата
  51 переглядів
   
   
   
   
   
  Відповідає Вимоги ТУ У 20.3-40687308-001 діє до: 2017


  Сольвентол: характеристика і способи застосування


  Сольвентол - рідина, що піддається легкому запаленню і складається з суміші вуглеводнів, які виділяють з вугільного або нафтової сировини. Крім цього, в ній можуть міститися Циклоалкани, парафіни, ненасичені циклічні вуглеводні. Понад 55% сольвенту доводиться на ароматичні вуглеводні, інша частина - ненасичені вуглеводні.


  Температура кипіння сольвентола становить 120-200 градусів Цельсія, температура спалаху - 36 градусів, температура самозаймання - 488.


  В нашому інтернет-магазині завжди можна купити сольвентол. Ми готові запропонувати, як роздрібні, так і оптові поставки. Ми оперативно приймаємо і оформляємо замовлення, щоб відправка в ваш населений пункт сталася якомога оперативніше.


  4 основні характеристики сольвенту:


  Сольвентол належить до категорії розчиняють речовин, має вигляд прозорої рідкої суміші легких вуглеводнів, парафінів, нафтенов, яку виділяють з сировини нафтового або вугільного походження. Речовина схильне до швидкого займання, що не забарвлене, відрізняється різким специфічним запахом.


  В процесі коксування вугілля або при переробці нафти відбувається отримання сольвентола. У зв'язку з цим виділяють два типи цієї речовини: нафтової і кам'яновугільний.


  Контактування речовини з поверхнями тягне за собою його випаровування. Також сольвент може стати причиною виникнення корозії, оскільки йому властива корозійна активність.


  Сольвентол здатний роз'єднувати органічні суміші, тому швидко змішується з вихідними речовинами, доводячи рівень їх в'язкості до оптимального. Введення в речовини в різнотипні склади повинен проходити поступово і порційно.


  Головні особливості сольвенту як розчинника:


  Схильність до розщеплення органічних сполук і змішування з рядом інших матеріалів для досягнення бажаного рівня в'язкості.


  Нейтралізація запаху речовини, що розчиняється, яке усувається разом із запахом розчинника.


  Зменшення терміну висихання пофарбованих або лакованих поверхонь.


  5 способів використання


  Застосування сольвентаола не обмежена однією сферою: його широко використовують у побутовій, промислової та інших галузях. При цьому використовуватися може не тільки сольвент, але і виготовлені на його основі чорнило. Однак, чорнило частіше застосовуються для обслуговування принтерів, виготовленні стійкої до зовнішніх чинників зовнішньої реклами. У свою чергу, сам сольвент потрібно для вирішення більш широкого спектру завдань:


  При виготовленні лакофарбових матеріалів, емалей і іншого.


  Для розчинення масляних і смоляних субстанцій.


  Виготовлення миючих засобів для автомобілів.


  Під час прочищення паливної техніки.


  Для розщеплення різних відкладень м'якою і твердою структури.


  В ряді випадків застосування сольвентола зводиться до виконання ролі розчинника, в інших - як допоміжний компонент.


  Заходи безпеки


  Одними з головних особливостей сольвентола є легвоспламеняемость і токсичність. Тому, не знаючи і не дотримуючись встановлених правил роботи з ним, можна нашкодити собі і навколишньому середовищу.


  Речовина необхідно зберігати виключно в упаковці виробника, що не переливаючи в пластикову або іншу тару. Життєво необхідно забезпечити хорошу вентиляцію в приміщеннях, де буде відбуватися робота з речовиною. Поблизу не повинно бути джерел вогню або високих температур.

  Характеристики
  Вигляд матеріалуРозчинник
  Вигляд розчинникасольвентол
  виробникІмпорт
  Термін зберігання120
  Тип використанняУніверсальний
  Тип оброблюваної поверхнілюбая|Бетонная|Деревянная|Каменная|Керамическая|Ламинированная|Металлическая|Пластиковая|Стеклянная|Шпонированная
  Фасовка матеріалу160

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре