Menu
Ваша корзина

  Метоксипропілацетат 2909498090

  Метоксипропілацетат
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Метоксипропілацетат Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206346745
  • ТН ВЭД: 2909498090
  • Країна виробник: Польша
  • Артикул: 12
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  108 переглядів
   
   
   
   
   

  Метоксіпропілацетат


  Methoxypropyl acetate


  тара 200 л


  виробництво Польща


  Метоксіпропілацетат: основні характеристики і промислове використання


  Неможливо уявити сучасне підприємство автомобільної, поліграфічної або лакофарбової промисловості, на якому б масово не використовувався метоксіпропілацетат. Це хімічна речовина відмінно справляється з розчиненням різних типів смол і фарб, воно незамінне в процесі друку і миття промислового обладнання.


  Метоксіпропілацетат: формула, основні фізичні і хімічні характеристики


  Зовні ця хімічна субстанція виглядає як рухлива безбарвна рідина, вона має м'який ефірним ароматом середньої летючості і поганий розчинність в воді. Зате речовина добре поєднується з більшістю розчинників органічного типу - спиртами, кетонами, гликолями і їх ефірами.


  Формула речовини - C?H??O?, а його основні фізичні і хімічні властивості такі:


  молярна маса речовини становить 132,16 г / моль;


  в ньому міститься не більше 0,05% води;


  його температура на початку перегонки дорівнює 140 ?С, а в кінці - 150 В° С;


  по платіновокобольтовой шкалою кольоровість речовини дорівнює 10;


  інтервал кипіння дорівнює 145-147 В° C;


  речовина запалюється при температурі в 315 В° C.  Метоксіпропілацетат: застосування в промисловості


  Часто дана речовина використовується в процесі отримання сложномолекулярних субстанцій, а також в якості ефективного сповільнювача висихання основного типу розчинника у флексодруку.


  Без нього теж не обходиться профілактична мийка промислового обладнання. В процесі друку метоксіпропілацетат є незамінним, адже він дозволяє забезпечити безперебійний процес роботи на високошвидкісних друкованих машинах. Особливо це актуально в холодну пору року.


  Виготовлення фарб на основі цього розчинника робить їх практично універсальними, на відміну від водорозбавляються і УФ-фарб. Їх можна використовувати на будь-яких типах матеріалів:


  картоні і папері разом зі всмоктуючою підкладкою;


  плівках з не вбирає підкладкою;


  фользі, виготовленої з алюмінію.


  Фарби на основі метоксіпропілацетата можуть використовуватися як при межслойной, так і при фронтальній друку. Вони володіють всіма необхідними характеристиками стійкості, які потрібні в друкованої промисловості. Також ця речовина покращує їх якої завдають і растекаемости, полегшує вирівнювання їх на поверхні.


  Метоксіпропілацетату також знайшлося застосування на промислових виробництвах, займаються виготовленням гравірувальних і флексографічних чорнила, а також чорнила, які використовуються при трафаретного друку.


  Метоксіпропілацетат: властивості і токсичність речовини


  Дана речовина має властивість акумулювати воду з повітря навколишнього його середовища. Метоксіпропілацетат згідно класифікації рівня токсичності хімічних речовин відноситься до 3 класу.


  Він практично не має токсичного впливу на організм людини при одноразовому попаданні його невеликої кількості всередину. Також метоксіпропілацетат не є небезпечним при одноразовому контакті зі шкірою або при його одноразовому вдиханні. Якщо ж в повітрі в приміщенні він буде міститися у великій кількості, ця речовина здатна приспати людину за принципом дії препаратів, використовуваних для введення пацієнтів під наркоз.


  Метоксіпропілацетат - це речовина, яка не викликає роздратування на шкірних покривах і слизовій оболонці очей. Воно є досить безпечним для здоров'я і життя людини. Також не є токсичним для живих організмів, які проживають у водному середовищі. Якщо вводити його невелику кількість в спеціально адаптовані очисні установки в водоймах, це дозволить знизити розкладає ефект взаємодії активного мулу з навколишнім середовищем.


  У своєму складі ця хімічна субстанція не містить органічно пов'язаних галогенів. Також не варто очікувати від нагромадження значної кількості метоксіпропілацетата в організмі будь-якого негативного впливу.


  Зберігання та особливості використання


  Що стосується транспортування хімічної сполуки, то для цього варто використовувати надійну тару, яка щільно закривається. Краще, щоб вона виготовлялася з міцного металу - це можуть бути каністри, баки, цистерни. Речовина варто берегти від прямого впливу на нього сонячних променів, опалювальних приладів і вологи. Перевозити метоксіпропілацетат дозволено будь-якими видами водного, повітряного і наземного транспорту лише за умови дотримання вищезазначених рекомендацій.


  Розташовувати тару з метоксіпропілацетатом в транспорті слід якомога далі від джерел можливого іскроутворення, також речовина потрібно берегти від контактів з відкритим вогнем і киснем - в результаті реакції його взаємодії з повітрям утворюється вибухонебезпечна суміш.


  Рекомендується під час використання речовини і після закінчення робіт повністю провітрити приміщення, а також використовувати в роботі з ним освітлення і обладнання, яке відрізняється вибухобезпечністю.


  Працівникам, які використовують метоксіпропілацетат, слід пам'ятати про те, що відкриту тару з речовиною слід розташовувати подалі від джерел статичної електрики.


  Застосування метоксіпропілацетата на промислових виробництвах має на увазі використання захисних окулярів та спецодягу - гумових рукавичок, спецвзуття та спецодягу, респіраторів для додаткового захисту організму. При попаданні на шкіру речовини її слід промити теплою водою. Використана тара після метоксіпропілацетата можна поводитися, як із побутовим сміттям.


  Характеристики
  Складметоксипропилацетат
  УпаковкаБочки

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре