Menu
Ваша корзина

  Технічний спирт від бочки 2905120000

  Технічний спирт від бочки
  Технічний спирт від бочки
  Технічний спирт від бочки
  Технічний спирт від бочки
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Технічний спирт від бочки Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206346766
  • ТН ВЭД: 2905120000
  • Країна виробник: Польша
  • Артикул: 5-1
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  102 переглядів
   
   
   
   
   
  Спирт етиловий: властивості речовини


  Головною перевагою даного препарату є можливість його використання як зовні, так і внутрішньо. На спирт етиловий ціна дуже доступна, адже до складу речовини входить лише очищена вода і етанол. До речі, етанол - це одноатомний спирт, який міститься в препараті в різних пропорціях. Наприклад, його 70% -ний розчин використовується для проникнення речовини в більш глибокі шари епідермісу, а його 90% -ний розчин володіє сильним дубильним ефектом.


  Засіб демонструє відмінний дезінфікуючий ефект при зовнішньому застосуванні - з його допомогою реально швидко знищити на поверхні шкіри все мікроорганізми, що провокують різні захворювання. Також етиловий спирт, рідина якого сприяє білковій коагуляції, дозволено використовувати внутрішньовенно. При попаданні речовини всередину організму воно надає потужний збудливу дію на головний мозок, нервову систему. Етанол сприяє уповільненню роботи дихального центру, а також пригнічення основних функцій спинного, довгастого відділів мозку.


  Антисептичні здатності речовини збільшуються пропорційно тому, як збільшується дозування етанолу в співвідношенні з водою. Системне вживання етилового спирту здатне викликати загальну анестезію і анальгезию.


  Крім прямого використання речовини в лікарських цілях, його також застосовують як розчинник медичних препаратів і екстрагента для речовин, які містяться в рослинній сировині для ліків .


  Спирт етиловий: склад препарату


  Етанол тут основна речовина, його дозування коливається від 95,1% до 96,9%, в якості додаткового компонента виступає очищена вода. Препарат реалізовується у флаконах в рідкому вигляді.


  Спирт етиловий: застосування в медицині


  Особливу ефективність речовина проявляє як дезінфекційного засобу і як компонент зігріваючих компресів. Також його варто використовувати для:


  термінового очищення шкірних покривів від вірусів і бактерій при їх пошкодженнях;


  обробки операційного поля і рук хірурга перед оперативним втручанням;


  обробки шкіри пацієнтів, чутливих до інших антисептичним засобам;


  а його взаємодія з нитрофуранами і антибіотиками з протимікробну дію загрожує підвищенням їх нейротоксичності.


  Спирт етиловий купити в Києві не рекомендується при прийомі ацетилсаліцилової кислоти - взаємодія цих речовин провокує розвиток виразки шлунка. Поєднання етанолу з прийомом снодійних препаратів, в свою чергу, призводить до утрудненого дихання.


  Використання при вагітності та лактації


  Етиловий спирт категорично не можна застосовувати при лікуванні вагітних і годуючих грудьми жінок. Якщо виникла нагальна необхідність в його використанні, варто тимчасово призупинити годування немовляти грудним молоком.


  Спирт етиловий: інструкція по використанню


  Етиловий спирт - це всім відоме і давно використовується антисептичний засіб, при його зовнішньому застосуванні не трапляється передозування. Для підготовки зігріваючих компресів на шкіру речовина розводять в співвідношенні 1 до 1 з водою.


  При неконтрольованого прийому препарату всередину спостерігаються:


  проблеми з диханням;


  судоми і ларингоспазмам;


  погіршення роботи нервової системи;


  кома.


  Спирт етиловий, виробництво якого відмінно налагоджено в Україні, також може спровокувати передозування. При перших її проявах потрібно звернутися до лікаря за промиванням шлунка, також додатково варто прийняти ентеросорбенти.


  Правила зберігання речовини


  Спирт етиловий оптом купувати набагато вигідніше і зручніше. Пам'ятайте, що після виготовлення препарат дозволено зберігати не більше 5 років при температурі, що не перевищує 25 В° С.  Характеристики
  етиловий спирт99%

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре