Меню
Your Cart

  Форміат натрію (натрій мурашинокислий) 2915120000

  Форміат натрію (натрій мурашинокислий)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Форміат натрію (натрій мурашинокислий) Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206346821
  • ТН ВЭД: 2915120000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 1930-2
  • Статус: предоплата
  166 переглядів
   
   
   
   
   
  сфера застосування форміату натрію це будівництво, як протиморозною добавки при будівництві різних бетонних конструкцій, потрібно також взяти до уваги що бетон з добавкою форміату не можна використовувати в конструкціях армованих сталлю марок AT-IY, AT-YI, A-IY та А-У . Нижче наведені пропорції для додавання форміату натрію в бетон:  1. при температурі застигання бетону до -5 внести 2% форміату (в перерахунку на суху речовину)

  2. при температурі застигання бетону до -10 внести 3%

  3. при температурі застигання бетону до -15 внести 4% < назвою «натрій муравьінокіслий» ховається звичайний розпливчастий порошок. Він також відомий як форміат натрію, і використовують його в різних галузях - від сільського господарства до підприємств текстильної та харчової промисловості. На упаковках продуктів він зустрічається під абревіатурою Е237.

   Натрій муравьінокіслий: формула і основні характеристики < quot ;; "> володіє достатнім рівнем гігроскопічності;

   · & nbsp ; недостатньо добре розчиняється в спиртах;

   · & nbsp ; розчиняється в воді;

   · & nbsp ; не володіє інтенсивним смаком і запахом.

   Натрій муравьінокіслий купити потрібно хоча б тому, що це хімічна речовина універсального типу. Воно підходить для додавання в якості консерванту в продукти харчування, для виготовлення паперу, фарбування шпалер і різних типів тканин.

   Форміат натрію: застосування речовини в промисловості

   Цей хімічний компонент використовується як протиморозна добавка до різних видів бетонних і будівельних розчинів. Натрій муравьінокіслий прискорює затвердіння бетону, тому його неодмінно застосовують в процесі зведення залізобетонних і монолітних конструкцій. Форміат натрію в бетон додають також для того, щоб вести будівельні роботи в зимовий час.

   Ця речовина додають в суміші, які запобігають утворенню ожеледиці на дорогах. Воно володіє антикорозійним ефектом, не допускає псування автомобільних запчастин, виготовлених з металу.

   форміат натрію в медицині знайшлося використання в процесі виробництва лікарських форм нестерильного типу.

   Форміат натрію купити вигідно в нашій компанії і використовувати в якості доступного за ціною консерванту для косметичних засобів і продуктів харчування.


   RU ">


   RU ">


  Характеристики
  СкладФорміат натрію (натрій мурашинокислий) Sodium formate
  Упаковка25 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре