Меню
Your Cart

  Максисан рідкий засіб для дезинфекції очищення передстерилізації, щоденних і генеральних прибирань і миття 2918000000

  Максисан рідкий засіб для дезинфекції очищення передстерилізації, щоденних і генеральних прибирань і миття
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Максисан рідкий засіб для дезинфекції очищення передстерилізації, щоденних і генеральних прибирань і миття Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: канистра
  • SKU: 1206346836
  • ТН ВЭД: 2918000000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 1945
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Baltiachemi
  179 переглядів
   
   
   
   
   

  Склад препарату Максісан


  Комплекс чотирьох четвертинних амонієвих сполук (не менше 50%) і допоміжних компонентів. Не містить барвника й ароматизатора. Нейтральний рН концентрату і робочих розчинів.


  Антимікробна активність


  Максісан має бактерицидну (включаючи мікобактерії туберкульозу, Listeria monocytogenes, P. aeruginosa, S. aureus і S. aureus Methicillin Resistant, Campylobacter jejuni, Escherichia coli, Escherichia coli 0157: H7, Salmonella enteritidis, Salmonella choleraesuis, Shigella dysenteriae, Klebsiella pneumoniae, Listeria monocytogenes, Enterococcus faecium Vancomycin Resistant, Yersinia enterocolitica), віруліцидні (в т.ч. вірусів гепатитів, СНІДу, герпесу, грипу, рота-, збудників «пташиного грипу»), фунгіцидною (патогенні гриби і цвіль) і спороцидно дією.


  При застосуванні робочих розчинів підвищеної температури (50 ° С - початкова температура розчину, що не підтримується в процесі обробки) антимікробну активність розчинів засобу значно посилюється .


  Показники безпеки деззасоби Максісан


  IV клас небезпеки (малонебезпечні речовина по ГОСТ 12.1.007-76) при інгаляційному впливі парів. Засіб не викликає сенсибілізуючої, алергенної, тератогенної і канцерогенної дії. У вигляді концентрату Максісан подразнює шкіру і слизову оболонку очей. Дозволено застосування в присутності пацієнтів методом протирання і занурення, не дратує органи дихання і очі при вільному випаровуванні.


  Властивості


  Максісан добре змішується з холодною і гарячою водою в будь-якому співвідношенні. Водні розчини прозорі, мають миючим дією, легко змиваються з оброблених поверхонь, не залишають патьоків і нальоту, не фіксують органічні забруднення на оброблюваних об'єктах; розчини ефективні при високій білкової навантаженні, тобто для обробки сильно забруднених об'єктів; можливість підвищення антимікробних і миючих властивостей при використанні нагрітих робочих розчинів і посилення їх миючих властивостей при додаванні кальцинованої соди.


  Відсутність корозійного й іншого шкідливого дії на матеріали оброблюваних об'єктів виготовлених з металів (в т.ч . алюмінію), скла, полімерних матеріалів, гуми, деревини, на лакофарбове і гальванічне покриття.


  Застосування


  Засіб застосовується у вигляді водних робочих розчинів в концентрації від 0,04% до 0,25% по препарату в залежності від сфери застосування, цілі обробки, виду забруднення , збудника і об'єктів обробки. Рекомендований витрата робочого розчину - 100 мл / м 2 (протирання, зрошення).


  Спосіб обробки


  Ручний (протирання , зрошення, занурення, замочування, заповнення), механізований (в т.ч. СІР-мийка), аерозольний.


  Медицина


  Дезінфекція + ПСО виробів медичного призначення (в т.ч. стоматологічних інструментів), гнучких і жорстких ендоскопів, наркозно-дихальної апаратури; дезінфекція виробів медичного призначення, танків і іншого устаткування, інвентарю, тари, посуду, холодильного і торгового устаткування, санітарної та спецодягу, поверхонь приміщень, транспорту, сантехнічного обладнання, створення дезінфекційних бар'єрів. Дезінфекція і мийка трубопроводів, продуктопроводів (СІР-мийка), фасувального обладнання, резервуарів. Дезінфекція пляшок / бутлів в результаті перевірки остаточного ополіскування.


  Індустрія краси, СПА, фітнес


  Дезінфекція поверхонь приміщень, меблів, інструментів, SPA-обладнання, санітарно -технічного обладнання (ванни, раковини, душові піддони, ванни для ніг, ванночки для рук; дезінфекція + ПСО інструментів (манікюрних, педикюрних, перукарень, татуажном, косметичних).


  Транспорт


  Ж / д, авто, водний, Ветеринарія

  Поточна, заключна і вимушена дезінфекція; для щоденних і генеральних вологих прибирань; дезінфекція в інкубаторах, забійних цехах і санітарно-забійних пунктах, ринках та інших об'єктах ветеринарії.


  Об'єкти обробки


  Дезінфекція поверхонь (виробничих приміщень ветеринарних препаратів, складських, допоміжних, душових, туалети, приміщень утримання тварин, птиці в т.ч. в їх присутності) приміщень, виробничого обладнання (внутрішні та зовнішні поверхні), інвентарю (в т.ч. корита, поїлки, годівниці), транспорту для перевезення тварин, резервуарів, інструментів, систем водопостачання, санітарно-технічного обладнання, санітарного та спеціального одягу, знезараження перев'язувальних матеріалів і одноразових інструментів перед утилізацією, боротьба з цвіллю в приміщеннях, для усунення запахів, пов'язаних з виділеннями тварин і птиці; створення санітарних бар'єрів; знезараження інкубаторних і товарних яєць.

  Характеристики
  Об'єм1000.0
  Сфера застосуванняАнтисептична обробка кожи|Гигиеническая дезинфекція рук і кожи|Обработка иньекционного поля|Хирургическая дезинфекція рук і шкіри
  Тип засобуДезинфікуюча рідина
  Упаковка засобуФлакон

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре